Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS


KmL22

Rekomendowane odpowiedzi

Do połączeń tego typu służy specjalna taśma przewodząca w osi Z

https://www1.elfa.se/elfa3~pl_pl/elfa/init.do?item=80-902-76&toc=19000&name=tasma_z_przewodzacym_klejem_25_mm_x_3_m

Sztuką jest zrobić to dobrze, żeby działało to dłużej niż przez 1 rok (zmiana temp. lato-zima) ale da się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo jest gość co to naprawia za 100zł.

http://allegro.pl/naprawa-wyswietlacz-fis-audi-vw-skoda-seat-i1877189975.html

Robiłem u niego wyświetlacz do SAABa i wszystko działa jak należy. Gwarancje nawet daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mogę polecić firmę z linku zamieszczonego przez kolegę kicker, naprawiałem u nich kolorowy FIS, po naprawie wszystko ładnie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety rowniez mam taki problem ze tasma ktora laczy wyswietlacz z plyta nie laczy i jak docisne tasme to dobrze widac, a jak puszcze to tylko czerwone linie :confused4: . Zastanawiam sie czy trzeba wymieniac tasme czy wystarczy nalozyc nowy klej. Poniewaz moze w jakims serwisie z telefonami kom. by to zalatwili bo wiem ze rowniez w telefonach takie tasmy naprawiaja, czy po prostu nie kombinowac i odesłac ( podajcie aktualny link do kogo wysłac ). Sam tego nie ogarne bo nie mam czym i wiem ze mozna latwo to zepsuc. Z gory dzieki za jakies podpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt wcześniej nie grzebał to nie trzeba robić nic więcej poza nałożeniem nowego kleju. Żadnej taśmy nie trzeba wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt tam nie grzebał, bo raz podlaczyłem i bylo dobrze, pozniej zalozyłem ringi do tego licznika i juz w polowie tylko wys. działał. Jak dotkne tasme jak w pierwszym poscie to dobrze dziala, ale to bez sensu wiec trzeba to zrobic tylko zastanawiam sie jak to zrobic dobrze i zeby za duzo nie zaplacic, wyczyscic powoli ze starego kleju to bym zrobil ale zalozyc ni da rady. Z tym serwisem tel. kom. mysle aby do nich zajsc i sie zapytac.. Czy nie kombinowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać, pokazać im jak to wygląda,jak będzie ktoś kto się zna, to może to ogarnie.

Gość z linku jest sprawdzony, niema ryzyka, ale to lekko ponad 100zł z portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...