Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1z] Moje tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

chciałbym pokazać moją audiczkę, która nabyłem pod koniec grudnia,

kupiłem go od handlarza po długich poszukiwaniach, auto z austrii oczywiscie w brefie 60-paro letni chłop,

przebieg 240tys. silnik 1.9tdi 1z 90km, auto ładnie się preznetowało było w srodku zadbane, po za lekkimi korozjami. Co do przebiegu być może był cofany ale moj mechanik mowi ze silnik igła prócz małego manakamentu(mialem mały problem z dymieniem i dziwnym zachowaniem ale łącznik za 40zł wszytko wyleczył). Bardzo przyjemny i ekonomiczny silnik. Wyposazenie:

-abs

-central

-elektr. przod szybki i lusterka

-dwie poduchy

-wspomag.

i auto w dniu zakpu wyglądało tak:

55380088.jpg

Auto z podstawowym wyposażeniem i niczym sie nie rózniło od innych audic. Postanowilem to wizualnie zmienic (mam nadzieje, że na plus :tongue4:)

co do zmian, które nastąpiły po podstawowych operacjach to:

zewnetrznie:

-obiniżyłem -60

-felga bbs 17 cal opony 225/45

-pomalowalem tylnie lampki na czarno

-wymiana bocznych kierunków

-boczne listewki chromowane wokół okien

wnętrze:

-radio sony

-dywaniki :)

a o to efekt:

audi2bk9.jpg

audihv4.jpg

po ostatnich modyfikacjach minął dobry rok auto lekko uległo zmianie:

- wrociłem do seryjnych sprężyn i amortyzatorów, niestety drogi po jakich sie poruszamy są tragiczne

- felgi zmieniłem na 16'' pełniejsze orginalne audi, bo bbs'ki ktore miałem niestety tragicznie wyglądąły przy seryjnym zawiasie

- na przód przyszły lampki po 2-gim lificie zespolone do tego ksenon 4300K,

- na tył poszły lampki po 1-wszym lifcie oczywiscie prysnięte na czarno..

a przede wszytkiem odrestaurowanie auta blacha czyszczona do zera gdzie były jakies oznaki korozji:

26492408.th.jpg

kiedy już był u lakiernika to kazałem mu malnąc wszytkie plastiki w kolor auta tj: dokładki zderzaka, progi, klamki, lusterka.

-zaciski też zostały odnowione i pomalowane na kolor czerwony,

a we wnątrz auta: doszedł podłokietnik z passata,

a o to efekt końcowy:

43407975.jpg

42728762.jpg

co jeszcze planuje:

- sprawdzic kondycje silnika na hamowni i moze wtedy moze jakis Virus do 110km (sie marzy :gwizdanie:)

- kierownica trój ramienna

- licznik zpełnym FIS-em

- polerka dwururki

- naklejka klubu

a teraz prosze o ocene auta :hi:

Opublikowano

Bardzo ladnie sie prezentuje :) W trakcie czytania opisu , zupelnie inaczej sobie wyobrazalem ta Audiczke :P A tu jestem mile zaskoczony :th:

Zapodaj wiecej fotek i w srodku tez :)

Opublikowano

ladna ale ... jestes pewien ze masz glebe -60mm ? bo wyglada mi to bardziej na -30 lub -40mm

ogolnie ladna :)

jak bedziesz kupowal przednie swiatla to uwazaj zeby nie kupic lamp firmy SONAR.

ogolnie auto na + wg mnie

Opublikowano

nie no fajnyy , superancka gleba :th: zrób wiecej zdjęć, i poka poka środek .pozdro.

Opublikowano

Fajny Klekot!

A foty ze środka?

Opublikowano

bardzo fajna a4 :th:

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za opinie.

Zawieszenie kupiłem kompletne połroczne od innego handlarza który puscił Audice na seryjnym

zawieszeniu. Mnie ogolnie wydawało sie że -60, ale jesli chodzi teraz o jazde na zakrętach to piękna

zabawa.

środek nic specjalnego, zwykły standard jedno co bym zmienił w środku to założył podłokietnik,

jak zrobi sie w miare ciepło to zrobie jakies dodatkowe zdjecia.

pozdrawiam

Opublikowano

Nowak tu spokojnie jest -60mm, autko 1 klasa, już teraz wyglada ładnie :rolleyes:

Opublikowano

Fajny felunek.... przy tych cieniutkich szprychach fajne tarczki i malnięte zaciski będą wporzo wyglądać

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.