Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się czy u siebie tego nie zrobić ale boje się że zostaną ślady po znaczkach. :kwasny:

Opublikowano

Jak nożem będziesz zdzierał to zostaną, jak delikatnie jak z kobietą to zrobisz to nie będzie śladów :wink::decayed:

Opublikowano

Bez jaj aż tak to bym się za to nie zabierał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak jak młody mówi zyłeczka i ogień a później delikatnie przepolerowac:thumbup1:

Opublikowano

dobry mod :thumbup1: 1.9 tdi to nie 2.7 bit zeby sie tym chwalic :wink:

Opublikowano

Dlatego będą loga S4 i 2.7 BIT :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe i wtedy bedzie git malinka :decayed: (oczywiscie taki żarcik):decayed:

Opublikowano

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

wykonalem dzis ten sam mod:decayed:

Opublikowano

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

wykonalem dzis ten sam mod:decayed:

Grubo rezacie :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

wykonalem dzis ten sam mod:decayed:

Grubo rezacie :decayed::grin:

ty sie tu śmiesj a biednemu wiatr w oczy :decayed:

Opublikowano

Lepszy rydz niz nic :wink:

Opublikowano

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

wykonalem dzis ten sam mod:decayed:

Grubo rezacie :decayed::grin:

Kurde ja też ide sobie dzisiaj coś urwać:polew:

Opublikowano
  • Autor

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

wykonalem dzis ten sam mod:decayed:

Grubo rezacie :decayed::grin:

Kurde ja też ide sobie dzisiaj coś urwać:polew:

hehehe cwaniaczki smiejcie sie smiejcie:shock3::wink:

Opublikowano

znaczki dawno miales wziasc out ;)

pierwsze co u siebie zrobilam to pozadek z nimi

Opublikowano

a jak teraz Paweł rozpoznasz czy jeździsz A4 czy nie ? :))

Opublikowano
  • Autor
znaczki dawno miales wziasc out ;)

pierwsze co u siebie zrobilam to pozadek z nimi

hehehe ja sie jeszcze zastanawiam nad znaczkiem OOOO czy by tego tez nie zdrapac:wink:

a jak teraz Paweł rozpoznasz czy jeździsz A4 czy nie ? :))

własnie powiem ci ze nie przemyslalem tego do konca :facepalm::wink:

Opublikowano

no moglo by wygladac interesujaco

ale narazie sobie to odpuscilam ;)

Opublikowano
  • Autor
no moglo by wygladac interesujaco

ale narazie sobie to odpuscilam ;)

albo prysnac na biało :decayed:

Opublikowano

o u ciebie do bucikow niezle by to wygladalo - biale detale ;)

Opublikowano
  • Autor
o u ciebie do bucikow niezle by to wygladalo - biale detale ;)

i tak bedzie pomysl jest git :decayed: musze cos dzialac teraz w tym temacie i jeszcze jak by przedni strzelił w beli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.