Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plany dobre :wink: kiedy na spota wpadasz?

Opublikowano
  • Autor
plany dobre :wink: kiedy na spota wpadasz?

jak tylko zrobie dupeczke :decayed: jutro jak przyjda graty z ASO to autko idzie do lakiernika

a co do planow to jeszcze dokladam tak jak mowilem BT w wersji H

Opublikowano

wkurzacie mnie z tymi lampkami, jak tak dalej pójdzie to też zmienię :grin:

Opublikowano

hehe lampki to podstawa :grin:

Opublikowano
  • Autor
wkurzacie mnie z tymi lampkami, jak tak dalej pójdzie to też zmienię :grin:

nie marudz tylko zmieniaj nie pieniadz a bardzo ladnie wyglada no i wogole nie ma przy tym roboty :decayed:

Opublikowano

pomyślimy po 10tym :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pomyślimy po 10tym :decayed:

ja to kupilem za jedyne 65zl komplet tak ze nawet sie nie zastanawialem

Opublikowano

fajne to świeci :decayed: sam mam tam ledy ale wywalę je i wrzucę właśnie takie oryginał :jerk:

Opublikowano
  • Autor
fajne to świeci :decayed: sam mam tam ledy ale wywalę je i wrzucę właśnie takie oryginał :jerk:

warto bo wchodza P&P bez zadnego modzenia no i przede wszystkiem nie wyskakuje blad :decayed::banan:

Opublikowano

no lampki robią robotę i też się przymierzam :decayed:

Opublikowano

ja już złożyłem zamówienie :banan:

Opublikowano
  • Autor
no lampki robią robotę i też się przymierzam :decayed:

jak co Arturo o mow :wink: bo naprawde warto 5min roboty a efekt :slina:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ja już złożyłem zamówienie :banan:

no i dobrze bo warto :decayed:

Opublikowano

lampki :good:

Opublikowano
  • Autor
lampki :good:

na zywo jeszcze lepszy efekt :heat:

Opublikowano

No na żywo ładnie to świeci.

Dywaniki też super.. co nowe to nowe, szczególnie z ASO Audi. :slina:

Pozdro.

Opublikowano

chyba za zadko do ciebie zagladam, a moja Afour w szopie zapuszacza korzenie :))

Opublikowano
  • Autor
chyba za zadko do ciebie zagladam, a moja Afour w szopie zapuszacza korzenie :))

no to zagladaj czesciej :decayed: ja na twoim miejscu to bym sobie kupil S4 B6 bo ty to chyba na rok robisz z 3000km w maksie

:decayed:

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 12:07 ----------

No i mamy tego wymuszonego moda bo cos tam delikatnie podstukuje dwumasik + sprzegło kompletne wszystko ladnie pieknie tylko ze wydatek sporawy:thumbdown:

b907f0cc0950db45m.jpg

Opublikowano

teraz będzie ogień :decayed: ładnie się świeci :jerk:

Opublikowano
  • Autor
teraz będzie ogień :decayed: ładnie się świeci :jerk:

co nowka to nowka:decayed: dokladka zderzaka z ASO mi przyszla to tez taka igiełka ze ho ho :decayed: tylko oczywiscie do malowania

ogien to bedzie jak sobie zrobie program bo teraz z czystym sumieniem moge robic na nowy dwumas:decayed:

Opublikowano

ja też za jakiś czas będę robił program :decayed:

co jest ze starą dokładką ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.