Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo na fejsie juz widzialem jak sie tasowali do bose razem z pumą :decayed:

Opublikowano

a co dziala? ty pablo moj cie ustrzelil w olkuszu we wtorek mowi jakas niezla niunia przed nim leciala :wink:

Opublikowano

DSC_2434.jpg

DSC_2435.jpg

DSC_2438.jpg

DSC_2441.jpg

DSC_2446.jpg

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

Opublikowano
Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

Opublikowano

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

Opublikowano
Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

Pomyliłeś chyba ze swoimi doświadczeniami:decayed:

Paweł najlepiej opisze czy zadowolony:wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

No jak dzwoniliśmy to Bose gotowe było już. Ale raczej Paweł zmienia moduł i modzimy dalej:decayed:

Opublikowano
  • Autor
a co dziala? ty pablo moj cie ustrzelil w olkuszu we wtorek mowi jakas niezla niunia przed nim leciala :wink:

loooooo moj bose dziala :decayed: bardzo uwalil??

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

teraz jest masakra heheh najlepszy efekt jest jak da sie na full i patrzy sie na lusterko hehehe polecam

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

no bo na fejsie juz widzialem jak sie tasowali do bose razem z pumą :decayed:

młody zamiast pochwalic to ty sie nabijasz :polew::polew::wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

spoko spoko sprawdzal 10 razy zanim zaczol skladac hehehe

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

domin mialem wlasnie dac na full i sie pochwalic ale obawialem sie ze mama pumy wyskoczy :polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

PANOWIE OCZYWISCIE WIELKI SZACUN DLA PUMY POLECAM GO DO TAKICH ZABAWEK!!!!!!!! PEŁNA PROFESKA!!!!!!!!!!!!

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

komplet stage I, II, III :decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

no koleszko to ja cie odwiedze w krk bo jade na weekend do zakopca to jak bede wracal w niedziele wieczorem bede dzwonil zeby sie pochwalic :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

komplet stage I, II, III :decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

no koleszko to ja cie odwiedze w krk bo jade na weekend do zakopca to jak bede wracal w niedziele wieczorem bede dzwonil zeby sie pochwalic :decayed:

tak jak zawsze mnie odwiedzasz... czekam czekam... dzwonie a Ty już w KOL :kwasny: może jakiegoś grilla w niedziele ogarniemy?? :naughty:

Opublikowano

Graty graty pablo, toż ja się nie nabijam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak jak zawsze mnie odwiedzasz... czekam czekam... dzwonie a Ty już w KOL :kwasny: może jakiegoś grilla w niedziele ogarniemy?? :naughty:

spoko ja jestem za a jagoda tym bardziej :wink: bedziemy sie zdzwaniac

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Graty graty pablo, toż ja się nie nabijam :naughty:

wiem wiem zartuje tylko :wink: ale musze powiedziec ze warto bylo hehehe

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 11:04 ----------

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Opublikowano

Z czego zamontowałeś? Muszę do A6 zamontować bo skrętu macicy dostaję z tymi dziadostwami..

Opublikowano

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Spryski fajna rzecz :wink:

Kilka razy już oglądałem na żywo a dopiero tu wszedłem :facepalm:

Fajne autko :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Z czego zamontowałeś? Muszę do A6 zamontować bo skrętu macicy dostaję z tymi dziadostwami..

Wiesz co sam nie wiem do konca ale chyba z passata ja to kupilem od sticha :wink:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Spryski fajna rzecz :wink:

Kilka razy już oglądałem na żywo a dopiero tu wszedłem :facepalm:

Fajne autko :naughty:

no widzisz nie ladnie tak musisz czesciej tu bywac bo teraz bedzie co ogladac :wink:

Opublikowano
:naughty: trochę lektury tego jest
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no jest troszke a tu zaczynamy powoli sie rozkrecac :wink: aktualnie autko u lakiernika poniewaz maluje sie przedni zderzak po zimie hehe no i za***isty mod jest w trakcje roboty :decayed: za 2 tyg sie pochwale :slina: a pozniej springi lotka od cupry itp... :decayed:

Opublikowano
no jest troszke a tu zaczynamy powoli sie rozkrecac :wink: aktualnie autko u lakiernika poniewaz maluje sie przedni zderzak po zimie hehe no i za***isty mod jest w trakcje roboty :decayed: za 2 tyg sie pochwale :slina: a pozniej springi lotka od cupry itp... :decayed:

z tymi springami to poważnie ?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.