Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

no bo na fejsie juz widzialem jak sie tasowali do bose razem z pumą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

Pomyliłeś chyba ze swoimi doświadczeniami:decayed:

Paweł najlepiej opisze czy zadowolony:wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

No jak dzwoniliśmy to Bose gotowe było już. Ale raczej Paweł zmienia moduł i modzimy dalej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dziala? ty pablo moj cie ustrzelil w olkuszu we wtorek mowi jakas niezla niunia przed nim leciala :wink:

loooooo moj bose dziala :decayed: bardzo uwalil??

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Na bogato, teraz fajnie wali :kox::kox::kox:

teraz jest masakra heheh najlepszy efekt jest jak da sie na full i patrzy sie na lusterko hehehe polecam

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

no bo na fejsie juz widzialem jak sie tasowali do bose razem z pumą :decayed:

młody zamiast pochwalic to ty sie nabijasz :polew::polew::wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać:decayed:

spoko spoko sprawdzal 10 razy zanim zaczol skladac hehehe

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

e jak dzwoniliście to nie było mowy ze rezata coś więcej:decayed::grin:

domin mialem wlasnie dac na full i sie pochwalic ale obawialem sie ze mama pumy wyskoczy :polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

PANOWIE OCZYWISCIE WIELKI SZACUN DLA PUMY POLECAM GO DO TAKICH ZABAWEK!!!!!!!! PEŁNA PROFESKA!!!!!!!!!!!!

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

komplet stage I, II, III :decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

no koleszko to ja cie odwiedze w krk bo jade na weekend do zakopca to jak bede wracal w niedziele wieczorem bede dzwonil zeby sie pochwalic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Bose sam tył czy przód też rezany?

komplet stage I, II, III :decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

nooo widzę, że wracasz do modzenia :wink: w sumie przez tel to nie ten sam efekt niż będąc w furmance, ale postaram sie może dzisiaj do Ciebie podjechać albo w niedziele na powrocie z SRC to posłucham jak Ci to tarabani:wink:

no koleszko to ja cie odwiedze w krk bo jade na weekend do zakopca to jak bede wracal w niedziele wieczorem bede dzwonil zeby sie pochwalic :decayed:

tak jak zawsze mnie odwiedzasz... czekam czekam... dzwonie a Ty już w KOL :kwasny: może jakiegoś grilla w niedziele ogarniemy?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zawsze mnie odwiedzasz... czekam czekam... dzwonie a Ty już w KOL :kwasny: może jakiegoś grilla w niedziele ogarniemy?? :naughty:

spoko ja jestem za a jagoda tym bardziej :wink: bedziemy sie zdzwaniac

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Graty graty pablo, toż ja się nie nabijam :naughty:

wiem wiem zartuje tylko :wink: ale musze powiedziec ze warto bylo hehehe

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 11:04 ----------

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego zamontowałeś? Muszę do A6 zamontować bo skrętu macicy dostaję z tymi dziadostwami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Spryski fajna rzecz :wink:

Kilka razy już oglądałem na żywo a dopiero tu wszedłem :facepalm:

Fajne autko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego zamontowałeś? Muszę do A6 zamontować bo skrętu macicy dostaję z tymi dziadostwami..

Wiesz co sam nie wiem do konca ale chyba z passata ja to kupilem od sticha :wink:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Mamy kolejnego malego moda ale bardzo fajnego a mianowice spryski mgiełkowe :decayed: Jak tylko nagram filmik to wpadnie tu :decayed:

Spryski fajna rzecz :wink:

Kilka razy już oglądałem na żywo a dopiero tu wszedłem :facepalm:

Fajne autko :naughty:

no widzisz nie ladnie tak musisz czesciej tu bywac bo teraz bedzie co ogladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest troszke a tu zaczynamy powoli sie rozkrecac :wink: aktualnie autko u lakiernika poniewaz maluje sie przedni zderzak po zimie hehe no i za***isty mod jest w trakcje roboty :decayed: za 2 tyg sie pochwale :slina: a pozniej springi lotka od cupry itp... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest troszke a tu zaczynamy powoli sie rozkrecac :wink: aktualnie autko u lakiernika poniewaz maluje sie przedni zderzak po zimie hehe no i za***isty mod jest w trakcje roboty :decayed: za 2 tyg sie pochwale :slina: a pozniej springi lotka od cupry itp... :decayed:

z tymi springami to poważnie ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...