Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co za typy hehe :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

no coz czasami na nature nie ma mocnych :polew::polew:

Opublikowano

Jebłem :polew:

Pablo nie masz lekko :grin:

Opublikowano
  • Autor
Jebłem :polew:

Pablo nie masz lekko :grin:

potrafia wprowadzic czlowieka w obled nie? :wink:

Opublikowano

Pablo z kolegami w zakopcu :decayed:

945361_470288233047300_644000445_n.jpg

:grin:

Opublikowano
  • Autor

ziomale byly dobre hehehe fanta trzeba sie integrowac z goralami :decayed:

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 10:20 ----------

No i sie doczekalem na przesylke od Qwertego

:decayed::decayed: teraz wiem ze wczesniej jezdzilem w ciemnosci heheheh lampy zostaly przerobione na bixenony do tego doszlo malowanie calosci na czarny mat, obrysowki USA, soczewka A6 C7, nowe przetwornice koito+nowe żarniki D4S ori. Efekt masakryczny:jerk::jerk:

01e15a45481d7762m.jpg 5b306f2714e16534m.jpg 7dfa2e02c736e92bm.jpg ed86d62952ab0f74m.jpg

Efekt:slina::slina:

światla mijania:

5e9495662b12f1dem.jpg

długie:

b84218f7efe4a7f7m.jpg

Opublikowano

Zayyebiście to wygląda! a do tego świeci :kox:

Opublikowano

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

Opublikowano

Warto było montowac dystanse? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem, ale na zywo tego nie widziałem.

Opublikowano

ło mamo jak to świeci :shock3:

Opublikowano
mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

Paweł lubi taki miszmasz :decayed:

Opublikowano

Nie masz za nisko ustawionych świateł jeszcze? Wydaje mi się po zdjęciu, że wiązka jakoś szybko opada :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Zayyebiście to wygląda! a do tego świeci :kox:

no powiem ci ze pieknie sie zlalo z czernia teraz jest to co chcialem miac :decayed:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

kolego ja nie lubie miec tego co wszyscy maja lubie cos innego :wink:

Opublikowano
Zayyebiście to wygląda! a do tego świeci :kox:

no powiem ci ze pieknie sie zlalo z czernia teraz jest to co chcialem miac :decayed:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

kolego ja nie lubie miec tego co wszyscy maja lubie cos innego :wink:

oczywiscie Tobie ma sie podobac nie mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
ło mamo jak to świeci :shock3:

no powiem ci ze swieci dobrze :slina: polecam

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Nie masz za nisko ustawionych świateł jeszcze? Wydaje mi się po zdjęciu, że wiązka jakoś szybko opada :eusathink:

wiesz co byllem wczoraj na stacji kontroli pojazdow gosc mi ustawial wiec chyba tak ma byc

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

oczywiscie Tobie ma sie podobac nie mnie :wink:

oczywiscie ale musial bys zobaczyc to na zywo wtedy mysle zmienil bys zdanie

Opublikowano
ło mamo jak to świeci :shock3:

no powiem ci ze swieci dobrze :slina: polecam

noo różnica jest nieziemska :shock3::slina::naughty: widzę to u siebie

coraz bardziej widzi mi się ten czarnuch:wink:

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci ze naprawde warto :slina: taka jest roznica ze masakra niespodziewalem sie tego

Opublikowano

nie tylko ty sie tego nie spodziewales:wink: a myslales juz na spryskami ? bo widze ze czeka ciebie to co mnie

narazie jezdze tak jak jest ew jak sie doczepia bedzie trzeba cos pomyslec:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.