Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Masz mój nr tel. to dzwoń, zawsze coś doradzę :wink:

jeśli chodzi o tą kwestię to on ani nie dzwoni ani nie odbiera tel... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Masz mój nr tel. to dzwoń, zawsze coś doradzę :wink:

jeśli chodzi o tą kwestię to on ani nie dzwoni ani nie odbiera tel... :whistling:

ty ty ja sie poprawilem a teraz to ty nie odbierasz ani nie odpisujesz :wink:

Opublikowano
hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Masz mój nr tel. to dzwoń, zawsze coś doradzę :wink:

jeśli chodzi o tą kwestię to on ani nie dzwoni ani nie odbiera tel... :whistling:

ty ty ja sie poprawilem a teraz to ty nie odbierasz ani nie odpisujesz :wink:

bo dzwonisz wtedy kiedy nie mogę odebrać :brzydkibanan::decayed:

Opublikowano
hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Masz mój nr tel. to dzwoń, zawsze coś doradzę :wink:

jeśli chodzi o tą kwestię to on ani nie dzwoni ani nie odbiera tel... :whistling:

Pakiet smsów ma :decayed:

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Dziwisz się, Olkusz taki zadupie że zasięgu tam nie mają :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehe wole mieszkac w Olkuszu niz na slasku buhahahaha :polew:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

przod siedzi od blotnika do ziemi 61.2cm a tyl 63cm:wink:

Opublikowano
hehehe wole mieszkac w Olkuszu niz na slasku buhahahaha :polew:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

przod siedzi od blotnika do ziemi 61.2cm a tyl 63cm:wink:

:thumbup:

wyżej niż u mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
hehehe wole mieszkac w Olkuszu niz na slasku buhahahaha :polew:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

przod siedzi od blotnika do ziemi 61.2cm a tyl 63cm:wink:

:thumbup:

wyżej niż u mnie :decayed:

cale 2mm no ale przeciez mowilem ze bedzie wyżej troszku tylko jest jeden bol hehehe ja mam zderzak inny i dokladke :wink::decayed:

Opublikowano
hehehe wole mieszkac w Olkuszu niz na slasku buhahahaha :polew:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

przod siedzi od blotnika do ziemi 61.2cm a tyl 63cm:wink:

:thumbup:

wyżej niż u mnie :decayed:

cale 2mm no ale przeciez mowilem ze bedzie wyżej troszku tylko jest jeden bol hehehe ja mam zderzak inny i dokladke :wink::decayed:

no i prawie w ogóle nie wyciągasz auta z garażu :decayed: a jak już to wieziesz się po nowiutkim asfalcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i prawie w ogóle nie wyciągasz auta z garażu :decayed: a jak już to wieziesz się po nowiutkim asfalcie :naughty:

dzis bedziemy dzialac z tym i zrobimy tak zebys nie marudzil :decayed:

Opublikowano

no i prawie w ogóle nie wyciągasz auta z garażu :decayed: a jak już to wieziesz się po nowiutkim asfalcie :naughty:

dzis bedziemy dzialac z tym i zrobimy tak zebys nie marudzil :decayed:

jak nie pojadę na rybki to przyjadę do Was :wink:

Opublikowano
  • Autor

a moze lepiej bedzie spotkac sie w skale czy ojcowie i przy okazji jakas sesje walniemy:wink:

Opublikowano
a moze lepiej bedzie spotkac sie w skale czy ojcowie i przy okazji jakas sesje walniemy:wink:

no tak bo w Olkuszu to nie ma gdzie robić i wstyd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci ze jezeli chodzi o jakas miejscowke to naprawde jest straszna lipa:facepalm:

Opublikowano

Przed chwilą widziałem na żywo glebę Pabla i powiem tak, wyście z fantowskim są wariaty :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe my sie staramy po prostu zeby to jakos wygladalo:decayed:nie przyjade juz do was na spota po takich akcjach jak byly wczoraj:polew:

Opublikowano

tak jak Ci wczoraj obiecałem dorzucam kilka zdjęć do Twojego wątku :wink::

qpv.th.jpg ug1t.th.jpg xete.th.jpg cjfw.th.jpg r9aa.th.jpg

powiem tak, że furmanka robi wielką robotę :kox::wink: na żywo o wiele lepiej.. widok Twojego wozidełka w lusterku wstecznym - zacny:naughty:

fajnie, że się posłuchałeś i zrobiłeś niezłą glebę :thumbup1::wink:

Opublikowano

ostatnie do kalendarza!

Opublikowano

Pablo ale te ramki :facepalm:

a gdzie klubowe :kox:

Opublikowano
ostatnie do kalendarza!

przedostatnie spod ikei :wink:

Opublikowano
  • Autor

wiesz dobrze o tym ze ta choroba jest nieuleczalna niestety a ty mnie swoja gleba strasznie zaraziles :decayed: no i musialem taka miec :wink: dziekuje oczywiscie za sesje no i spota z przygodami :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.