Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

milo slyszec ze jest to jakis wzor dla kogos :kox: Gwintu kolego nigdy bym nie kupil na allegro używanego bo to pieron wie co sie kupi ja mam pewnego dostawce ktory potrafi zdzialac cuda :banan::wink:

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 00:39 ----------

No i ludzie to sa jednak poje... to jest albo zazrosc albo proba wlamu :facepalm:dzis rano zachodze do garazu chce otwierac a tam co niespodzianka :facepalm: juz sie komus autko spodobalo:facepalm:

25403517c7917be2med.jpg

Opublikowano

k**wy i tyle...

tak na przyszłość jak wrzucasz zdjęcia to proszę Cię zasłaniaj rejestracje.. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie moze to dlatego:facepalm:

Opublikowano
tak jak Ci wczoraj obiecałem dorzucam kilka zdjęć do Twojego wątku :wink::

http://imageshack.us/a/img855/5764/qpv.th.jpg http://imageshack.us/a/img17/8065/ug1t.th.jpg http://imageshack.us/a/img593/5192/xete.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/4518/cjfw.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/2550/r9aa.th.jpg

powiem tak, że furmanka robi wielką robotę :kox::wink: na żywo o wiele lepiej.. widok Twojego wozidełka w lusterku wstecznym - zacny:naughty:

fajnie, że się posłuchałeś i zrobiłeś niezłą glebę :thumbup1::wink:

kuuuurde ta dokładka cupry mnie męczy i męczy...

ale sam nie wiem czy bedzie zajebiaszczo czy nie... zwłaszcza przy czarnym... :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
tak jak Ci wczoraj obiecałem dorzucam kilka zdjęć do Twojego wątku :wink::

http://imageshack.us/a/img855/5764/qpv.th.jpg http://imageshack.us/a/img17/8065/ug1t.th.jpg http://imageshack.us/a/img593/5192/xete.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/4518/cjfw.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/2550/r9aa.th.jpg

powiem tak, że furmanka robi wielką robotę :kox::wink: na żywo o wiele lepiej.. widok Twojego wozidełka w lusterku wstecznym - zacny:naughty:

fajnie, że się posłuchałeś i zrobiłeś niezłą glebę :thumbup1::wink:

kuuuurde ta dokładka cupry mnie męczy i męczy...

ale sam nie wiem czy bedzie zajebiaszczo czy nie... zwłaszcza przy czarnym... :decayed::decayed:

zapytaj Fantowskiego :D

Opublikowano
tak jak Ci wczoraj obiecałem dorzucam kilka zdjęć do Twojego wątku :wink::

http://imageshack.us/a/img855/5764/qpv.th.jpg http://imageshack.us/a/img17/8065/ug1t.th.jpg http://imageshack.us/a/img593/5192/xete.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/4518/cjfw.th.jpg http://imageshack.us/a/img89/2550/r9aa.th.jpg

powiem tak, że furmanka robi wielką robotę :kox::wink: na żywo o wiele lepiej.. widok Twojego wozidełka w lusterku wstecznym - zacny:naughty:

fajnie, że się posłuchałeś i zrobiłeś niezłą glebę :thumbup1::wink:

kuuuurde ta dokładka cupry mnie męczy i męczy...

ale sam nie wiem czy bedzie zajebiaszczo czy nie... zwłaszcza przy czarnym... :decayed::decayed:

zapytaj Fantowskiego :D

wygląda to za***iście, ale weź pod uwagę po jakich drogach jeździsz i ile faktycznie robisz km... Pablo praktycznie lata do pracy po nowiutkiej drodze więc wiesz... u mnie sytuacja wygląda trochę inaczej bo napotykam na drodzę sporo kolein i długo u mnie by to nie polatało.. ale wygląda to kozacko... mam na karcie jeszcze kilka innych zdjęć i postaram się je wrzucić dzisiaj późnym wieczorem albo jutro jakoś do południa.. to jeszcze bardziej Cię nakręce :decayed:

Opublikowano

Jest dobrze, nawet bardzo , fajny czarnuch :)

Opublikowano
  • Autor

wygląda to za***iście, ale weź pod uwagę po jakich drogach jeździsz i ile faktycznie robisz km... Pablo praktycznie lata do pracy po nowiutkiej drodze więc wiesz... u mnie sytuacja wygląda trochę inaczej bo napotykam na drodzę sporo kolein i długo u mnie by to nie polatało.. ale wygląda to kozacko... mam na karcie jeszcze kilka innych zdjęć i postaram się je wrzucić dzisiaj późnym wieczorem albo jutro jakoś do południa.. to jeszcze bardziej Cię nakręce :decayed:

oj to jest racja ze ciezko sie z tym jezdzi bo trzeba strasznie ostroznie jezdzic ja sie nawet zastanawiam czy nie zdejme bo mam dobra glebe a przy zderzaku z s-line to przod jest strasznie niski nawet do garazu nie moge normalnie wjechac:facepalm:

Opublikowano

cupra chyba nie jest na nasze drogi... gdyby wszędzie były stoły to można ale tak to ciężko jeszcze jak ktoś sporo jeździ a nie tylko spacerowo

obiecana fota:

cj3g.th.jpg

:kox:

Opublikowano
cupra chyba nie jest na nasze drogi... gdyby wszędzie były stoły to można ale tak to ciężko jeszcze jak ktoś sporo jeździ a nie tylko spacerowo

obiecana fota:

http://imageshack.us/a/img825/4773/cj3g.th.jpg

:kox:

Fota się nie liczy bo na AIR :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ale siedziala sobie pieknie franca AIR fajna sprawa :wink: ale chyba jezeli chodzi o jazde to gwint to jest to co powinno byc w aucie:decayed:na zakretach zero strachu :banan:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

no masakra jest ci drogowcy w PL to kompletni idioci :facepalm: powinni im taka kare za***ac zeby firma padla

Opublikowano

weź sobie kawałek drogi do bagażnika, jak gdzieś nie będziesz mógł przejechać bo dziury to se rozwijasz droge i ch** :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci ze chyba wlasnie goscie tak przemysleli z ta droga barany j**ane

Opublikowano
no powiem ci ze chyba wlasnie goscie tak przemysleli z ta droga barany j**ane

w końcu to tylko olkusz :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie miasto pelne korupcji itp:facepalm:

Opublikowano
Pablo kręć gwintem, bo Ci asfalt zwijają :grin::grin::grin:

Zwijany asfalt w Olkuszu

jakis czas temu pokazywali jak pies chcac odpoczac polozył sie na asfalcie i w wyniku czego wtopił się w niego, to niestety pokazuje jak wykonawcy olewają jakość i byle kasa się kręciła, za takie rzeczy powinni za jaja wieszać :wink:

no ale siedziala sobie pieknie franca AIR fajna sprawa :wink: ale chyba jezeli chodzi o jazde to gwint to jest to co powinno byc w aucie:decayed:na zakretach zero strachu :banan:

Dokładnie gwint gwint i jeszcze raz gwint :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tym pieskiem to bylo tak ze barany zamiast dac asfalt to zrobili smole i pies przechodzac przez droge stanol no lapki sie zapadly ta smola normalnie na zywca wtopila mu sie w lapy:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.