Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

To już jest kwestia sprzeczna:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

To już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

:kox::kox::kox: Jest grubo panie. :slina:

dzieki zaraz wrzuce jeszcze zdjecia jak było zaraz po zakupie a jak jest teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takie co widziałem kiedyś na żywo bo jakieś takie inne teraz :polew::grin::decayed:

Jest szał i super się kontrastują te fele z czarnuchem :banan:

Najbardziej mi się podoba ten es lajn:slina:

pablo wpadaj na Vaga do nas:naughty: :arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=231906&p=2793770&viewfull=1#post2793770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: Tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

to już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: Ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

Ja teraz mam 62.5cm przód i tył i jest optymalnie bo przedtem było mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki PABLO no tu masz racje ze nie to autko :)

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: Tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

to już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: Ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

Ja teraz mam 62.5cm przód i tył i jest optymalnie bo przedtem było mniej

ale ty masz gwint wiec sobie mozesz ustawic a mnie nie stac na gwint :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

:dancing:

Oczywiście największą zmianę widać w środku:kox:

W sumie to przednie szyby mógłbyś delikatnie przyciemnić coś jak I lub ewentualnie II poziom jak u mnie bo teraz średnio to wygląda, albo robić wszystkie ze smakiem lub wcale, tego jestem zdania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

:dancing:

Oczywiście największą zmianę widać w środku:kox:

W sumie to przednie szyby mógłbyś delikatnie przyciemnić coś jak I lub ewentualnie II poziom jak u mnie bo teraz średnio to wygląda, albo robić wszystkie ze smakiem lub wcale, tego jestem zdania :wink4:

no u mnie to wiesz fabryka jesli chodzi o szybki a nie chce targac tego na drodze :facepalm:

a juz napewno bym tak ostro nie przyciemnił jak ty masz :decayed::wink: choć naprawde to zaje.... wyglada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje :naughty:

hehe no niby tak ale wole nie ryzykowac hehe chyba ze na piec sie skusze :decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

pięknie wygląda, jeszcze na tył dystansik i będzie :kox: , jednak avusy mają coś w sobie :tongue4:

ciekawe kto mnie namówił na AVUSY :whistling:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et 45

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

75626a008f89aa77.jpg idealne wnętrze - no może prócz stołków ale to pikuś :thumbup1::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

et 45

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

http://images50.fotosik.pl/1508/75626a008f89aa77.jpg idealne wnętrze - no może prócz stołków ale to pikuś :thumbup1::dancing:

no powiem ci ze juz jest miód malinka a na stoleczki poluje :decayed: tylko to jakas cena musi byc dobra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

Nie, nie mam. To na przód też coś dasz? 12mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

Nie, nie mam. To na przód też coś dasz? 12mm?

moze wlasnie 10mm max 12mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...