Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Xenon i BiXenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam dość banalne pewnie pytanie. Czy jak mam w swojej Audiance żarniki xenonowe to czy mogę zamontować żarniki Bixenonowe? Czy będą działały poprawnie? Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Witam, mam dość banalne pewnie pytanie. Czy jak mam w swojej Audiance żarniki xenonowe to czy mogę zamontować żarniki Bixenonowe? Czy będą działały poprawnie? Z góry dzięki za pomoc.

a czyms sie róznia te bixenonowe od xenonowych :blink: za to czy jest xenon czy bixenon odpowiedzialna jest soczewka

Opublikowano

Generalnie jak masz xenon a chcesz bi to musisz wymienic całe lampy.

Opublikowano

Generalnie jak masz xenon a chcesz bi to musisz wymienic całe lampy.

Nie całe lampy, wystarczy zmienić na soczewkę bix , która ma przesłonę. Bo przecież w bixach za światła długie odpowiada soczewka a w ksenonie soczewka odpowiada tylko za światła mijania. :)

Opublikowano

Skontaktuj się z kolegą "Gwerty" a wszystko będzie jasne :) Żeby mieć bixy musisz zmienić soczewy, na biksenonowe, żarnik ten sam, tylko owa przesłonka jest, jak już koledzy wyżej pisali :good:

Opublikowano

Moze zmienić całe lampy na bixenonowe fabryczne

Opublikowano

Generalnie jak masz xenon a chcesz bi to musisz wymienic całe lampy.

Zgadza sie :good:

Przy takiej przerobce trzeba rozklejac lampy no i sprawa czy sie zmiesci soczewka z BIXa nie mowiac o roznych silniczkach w tych lampach ( tyczy sie B6 ) :)

Opublikowano

Generalnie jak masz xenon a chcesz bi to musisz wymienic całe lampy.

Zgadza sie :good:

Przy takiej przerobce trzeba rozklejac lampy no i sprawa czy sie zmiesci soczewka z BIXa nie mowiac o roznych silniczkach w tych lampach ( tyczy sie B6 ) :)

A wogóle do b5 wychodziły ori bixy? :mysli:

Bixy się mieszczą w ori lampy poliftowe, sam mam takie teraz założone z Bixami od Q7/5. Gwerty mi kombinował i wszystko działa aż miło :naughty:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 10:20_________________________________________________ :bag: Oppps, nie zauważyłem ze kolega ma B6 :wallbash:

Opublikowano

Witam, mam dość banalne pewnie pytanie. Czy jak mam w swojej Audiance żarniki xenonowe to czy mogę zamontować żarniki Bixenonowe? Czy będą działały poprawnie? Z góry dzięki za pomoc.

Kolego jesli masz ori kseny i samopoziom to wystarczy ze zmienisz lampki na biksy i bedzie wszystko smigac.Rozklejanie lamp nie polecam i przekladania wnetrznosci poniewaz biksy maja wieksze soczewki.To samo ma sie do silniczka regulacji wysokosci jest inny.[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 10:56_________________________________________________Zarniki w biksie sa takie same jak w ksenie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.