Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE


mmaarrcc82

Rekomendowane odpowiedzi

roleta elektryczna mnie zaciekawiła hmm, nikt o tym niepisał jeszcze, moze to roleta na tylne szybe w klapie ? tak jak w a6 c6 ? hmm ?

Elektrische Rollos/Hunden Sicherung :::tak jest wyswietlane po kodach wyposarzenia to co do tej rolety,co mozna tlumaczyc jako ROLETA ELEKTRYCZNA/ZABESPIECZENIE PSA;OSLONA PSA to tyle

co do przycisku obok stojaczka na napoje to ja go tak zmasterowalem prubujac wyciagnac rns-e kiedy jeszcze nie wiedzialem ze potrzebne sa kluczyki odblokowujace o tych kluczach znalazlem na forum thx

kiere moze kupie ale narazie mi ta nie przeszkadza pieknie pasi podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przycisk obok przycisku ESP do czego służy?

takie przyciski widywałem wielokrotnie w DE w autach grupy VAG z nauki jazdy. :mysli:

Daniel poszukaj po stonie pasażera czy nie masz czasem ponacinanej wykładziny poniżej schowka pod dywanikiem,w miejscu gdzie są montowane pedały dla instruktora nauki jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przycisk obok przycisku ESP do czego służy?

takie przyciski widywałem wielokrotnie w DE w autach grupy VAG z nauki jazdy. :mysli:

Daniel poszukaj po stonie pasażera czy nie masz czasem ponacinanej wykładziny poniżej schowka pod dywanikiem,w miejscu gdzie są montowane pedały dla instruktora nauki jazdy

:gwizdanie:

Zewnątrz S-Line zrób i będzie git. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przycisk obok przycisku ESP do czego służy?

Jest to wlacznik podswietlenia na nogi kierowcy i pasarzera hehe :polew:

czyli na 99% "nauka jazdy"

poszukaj nacięć dywanu po stonie pasażera z przodu i innych śladów "nauki jazdy" lub jeśli to Cię interesuje sprawdź w ASO AUDI,często w Niemczech auta wyjeżdżają już z fabryki przystosowane do nauki jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przycisk obok przycisku ESP do czego służy?

Jest to wlacznik podswietlenia na nogi kierowcy i pasarzera hehe :polew:

czyli na 99% "nauka jazdy"

poszukaj nacięć dywanu po stonie pasażera z przodu i innych śladów "nauki jazdy" lub jeśli to Cię interesuje sprawdź w ASO AUDI,często w Niemczech auta wyjeżdżają już z fabryki przystosowane do nauki jazdy

Ale macie problemy auto nigdy nie bylo przystosowane do nauki jazdy ,bylem w salonie audi nie dawno wszytko sprawdzili,ale w innym celu byl sprawdzany :wink4::polew: poczatajcie inne moje posty to sie wszystkiego dowiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...