Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi dla Piłkarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za tygodniówki ??????? :blink:

Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder :naughty:

Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze :tongue4: zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków :cool1:

A kto był ostatni? :mysli:

Opublikowano

za tygodniówki ??????? :blink:

Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder :naughty:

Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze :tongue4: zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków :cool1:

A kto był ostatni? :mysli:

gość od ręczników :kox:

Opublikowano

za tygodniówki ??????? :blink:

Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder :naughty:

Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze :tongue4: zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków :cool1:

A kto był ostatni? :mysli:

Trzeci bramkarz :decayed: Dudek był drugim bramkarzem więc miał więcej :naughty:

Opublikowano

za tygodniówki ??????? :blink:

Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder :naughty:

Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze :tongue4: zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków :cool1:

A kto był ostatni? :mysli:

Trzeci bramkarz :decayed: Dudek był drugim bramkarzem więc miał więcej :naughty:

W Realu ostatnio było tylko 2 bramkarzy, dopiero od tego sezonu jest 3 :wink4:

Opublikowano

za tygodniówki ??????? :blink:

Ronaldo napewno, grając w Angli rozbił nówke Ferrari i jakoś sie nie przejął ubolewał tylko że na trening sie spóżnił :decayed:

no chyba ma ubezpieczone to Ferrari ... ?

pozatym to zadna nowosc. Beckham swego czasu zalil sie ze nawet nie ma na co kasy, bo wszystko mu sponsoruja.

Wg mnie nie bylo opcji typu wybierzcie sobie co chcecie z tej puli aut... Mysle ze widelki jakie modele mozna wybrac byly podyktowane medialnoscia pilkarzy :decayed: . Nie wiem czy tak ochoczo rozdali by kazdemu R8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A kij ich wie, tak czy siak dostali konkretne fury.

Opublikowano

A kij ich wie, tak czy siak dostali konkretne fury.

REJCZEL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.