Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki pistolet na CO2 do 400zł


marcin248

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko , może ktoś się orientuje lub przerabiał ten temat , dawno temu ubzdurał mi się pistolet na co2 tak żeby sobie postrzelać do butelek po wcześniejszemu opróżnieniu zawartości ale pózniej mi przeszło , kilka dni temu znowu wróciło i napaliłem się na crosmana pro77 fajny ma bajer bo rzuca nim prawie jak przy broni palnej

mocniejszy ale tańszy jest crosman C11

ale brakuje mi tego odrzutu :naughty:

podobno waltery są ok ale może mógł by mi ktoś coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Walther i te pieniądze to w zasadzie tylko CP99 Compact (byle by nie PPK/s bo to dosłownie pluje), nie mniej to dalej jest na kulki BB's więc na celność nie ma co liczyć, ale ma blow back tak jak sobie życzysz :) (jeśli chodzi o celność to na pewno lepszy będzie CP99 na normalny śrut diabolo).

Dobrą wiatrówką tego rodzaju (blow back i bb'sy) jest Beretta PX4 Storm, nie mniej cena zdaje się ok 600PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem (zresztą dalej gdzieś się chyba wala po piwnicy) Walthera CP99. Fajna była zabawka. Można było robić sieczki z puszek po piwie :kox:. Jak chcesz się konkretnie pobawić to polecam wiatrówkę Anics Skif A-3000 :naughty: Wydatek około 600 zł ale za to nie strzela kulkami tylko zwykłym śrutem i ma gwintowaną lufę a więc i celność o wiele wyższa :rolleyes: Też miałem okazję się pobawić i powiem, że chyba jedna z lepszych wiatrówek na CO2 na rynku. A jak masz parcie na broń ręczną to polecam postarać się o pozwolenie na broń i pobawić się czymś prawdziwym :naughty: Zresztą powstają już strzelnice gdzie można postrzelać z ostrej bez zezwolenia pod okiem instruktora :gwizdanie: I takie zabawki jak wiatrówki nie mają żadnego porównania do frajdy np real Waltherem P99 (kal. 9 mm) albo Glockiem 21 (kal. 45) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie :good: strzelanie z broni palnej pewnie ciągnie za sobą nie zapomniane wrażenia ale może być torchę kosztowne jak i suma 400-500-600 zł na takie zabawki które polecacie , kręci mnie ten blow back w tym crosmanie pro 77 ale nie chciał bym żeby to pluło , postrzelać do tarczy , butelek bo wódce, piwie żeby je rozbijało, puszki dziurawiło z nie małej odległości oczywiście bez przesady a suma ok 300zł za pro 77 jak niżej

http://allegro.pl/wiatrowka-crosman-pro77-blowback-zestaw-dhl-i1892386930.html

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie zabawki jak wiatrówki nie mają żadnego porównania do frajdy np real Waltherem P99 (kal. 9 mm) albo Glockiem 21 (kal. 45) :naughty:

Co racja to racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już wymieniłeś kwotę 600PLN to ja Ci polecę jednak Berettę PX4 Storm, będzie lepsza od CP99 na pewno, ale i ciut droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...