Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

"NIEZBEDNIK Mścicielajavascript:void(0);"

:kox:

ja dwa dostałem od gry :decayed: i jeden fajny ściągnąłem z innego gracza :)

a jak z medalami? ma ktoś już jakiś, czy jeszcze za wcześnie?

mam dopiero jedną baretkę :decayed: z 50 potrzebnych :> do jednego z medali

ciężko będzie z medalami, dużo grać trzeba, bardzo dużo

karwa jeszcze nie mam info zwrotne odnosnie battleloga :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi ma z tym problem :shocked:

http://www.forum.ea.com/pl/posts/list/75/190918.page

Dzisiaj aktualizacja.

http://mp1st.com/2011/11/21/battlefield-3-official-and-complete-patch-notes-for-november-22/

Dice jednym słowem dało d*py minął miesiąc od premiery gry i masa ludzi ma problem z zawieszaniem się gry i trzeba robić reset kompa :thumbdown:

Dzisiaj po aktualizacji nadal się ludziom zawiesza gra, wkuurwienie jest na maksa![br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 21:21_________________________________________________Po 10 minutach, po aktualizacji się znów zawiesił komp :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwa dostałem od gry :decayed: i jeden fajny ściągnąłem z innego gracza :)

Tutaj jest część moich.

Specjalnie wklejam screeny z http://battlelog.battlefield.com/ żebyś zobaczył jak to trochę wygląda.

image.jpg

karwa jeszcze nie mam info zwrotne odnosnie battleloga :kwasny:

Jak to Ci nie odpisali?

Przecież logujesz się na CHAT i gadasz na żywca z człowiekiem, on coś tam zmienia w twoim koncie po podaniu Nicka z PS3 i wszystko.

a jak z medalami? ma ktoś już jakiś, czy jeszcze za wcześnie?

mam dopiero jedną baretkę :decayed: z 50 potrzebnych :> do jednego z medali

ciężko będzie z medalami, dużo grać trzeba, bardzo dużo

Nie jest tak źle, część medali na pewno niedługo wpadnie.

image.jpg

i kilka screenów

image.jpg

image.jpg

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 09:19__________________________________________________________________________________________________

fajna strona - http://bf3stats.com/

Wpisujemy nicka gracza i mamy statystyki - obowiązek - rejestracja w Battlelogu.

(trzeba przełączyć między PC/XBOX360/PS3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Ci nie odpisali?

Przecież logujesz się na CHAT i gadasz na żywca z człowiekiem, on coś tam zmienia w twoim koncie po podaniu Nicka z PS3 i wszystko.

fajne te screeny :good:

odpisali mi z EA dzisiaj na email :tongue4:

ale teraz zrobiłem czat i mam już battloga :kox:

karwa to czytywanie statystyk to długo trwa?

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

fajna strona - http://bf3stats.com/

PC online 94 054

PS3 online 90 614

360 online 69 623

PS3 daje radę :good:

i znalazłem siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer a ja Cię w battlelogu nie mam :mysli: Wpisuję Nosferus w wyszukiwarkę i nic :mysli:

nie możliwe :no:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:13_________________________________________________http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/nosfern/

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:16_________________________________________________Dobra idę levelować i trzaskać łby :kox:

Wczoraj przełamałem granicę ogarnięcia się w grze i ogólnie na padzie.. ratio mi skoczyło do 1,4 (w tych rozgrywkach) :kox: :kox:

Więc idę nadrabiać to co zwaliłem dotychczas :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:19_________________________________________________

PC online 94 054

PS3 online 90 614

360 online 69 623

Przez cały dzień na PS3 było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko jasne, ja wpisywałem Nosfer i Nosferus a Twój wojak to Nosfern. Trzeba to zmienić na liście graczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko jasne, ja wpisywałem Nosfer i Nosferus a Twój wojak to Nosfern. Trzeba to zmienić na liście graczy :decayed:

No właśnie nie ogarniam tego..

Mój bojownik to Nosferus :gwizdanie: Whatever.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa kontaktuję się znowu z helpdeskiem bo mi się od wczoraj statystyki wczytują :wallbash:

ale na tej stronie http://bf3stats.com/stats_ps3/KrisH-71 wszystko OK :mysli:

też dostaliście 20% zniżkę na gry za kontakt z helpdeskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry (a dokładnie DICE) bo nie mogę pograć w multi a po to kupiłem ori :rant::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie zamulaj tylko bierz wersje na PS3 i nie będzie problemów :wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________

karwa kontaktuję się znowu z helpdeskiem bo mi się od wczoraj statystyki wczytują :wallbash:

problem rozwiązany, dane przeglądarki wyczyszczone i po problemie :good:

battlelog juz działa prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Mondziole kup k.muzyczna na PCI-E i bedziesz miał !! kurde!!!BF3 nie wspiera kart zintegrowanych na pł.głównej ..

Patryk ale ludzie zmienili i kupili osobne kart dźwiękowe i nadal mają te problemy...

Wyłożę 100-150zł za dobrą dźwiękówkę i jeszcze się okaże że kolejne pieniądze poszły się jeebać..

Tak czy nie czeka mnie ten zakup bo uj mnie już strzela :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________Post z forum EA:

"Podam przyklad, moj znajomy ma taki sprzet :

AMD Phenom II Quad-Core 955 BOX Black Edition, DDR3 8gb 1333, HIS Radeon 5770 1GB, karta dzwiekowa zintegrowana Realteka, i gra u niego chodzi bez problemow bez zadnej zawiechy Single/Multi.

Moj sprzet to : AMD Phenom II Quad-Core 965 BOX Black Edition, DDR3 12gb 1333, Gigabyte GTX 560TI, karta dzwiekowa zintegrowana Realtek, i u mnie sie zawiesza co 2-3 minuty.

Ja juz robilem wszystko reinstal systemu, stery, czyste botowanie, update biosu plyty glownej, wylaczylem karte dzwiekowa, ustewnienia gry i nadala nic natomiast on zainstalowal nawet nie robil napraw i chodzi mu bez problemu a ma pelno innych programow i gra chodzi. Caly czas jestem w kontakcie z pomoca EA i nawet ich porady przeslane nic nie pomogly.

Takze nie mow ze to wina ustawien/sprzetu/sterow bo robilem wszystko i gra nadal sie zawiesza, jesli wiesz jak to rozwiazac podziel sie z nami sprawdze i dam znac.

Jeszcze jeden przyklad wczoraj skladalem dla klienta zestaw : Intel Core i5 2400 3.10 GHz BOX, 8GB 1600, Radeaon 6950 Gigabyte 1GB, zintegrowana karta dzwiekowa Realtek. Czysta instalka Win7 Premium 64bit. I z ciekawosci sprawdzilem czy u niego bedzie chodzil BF3, sciagnalem Orgina z strony EA, i sciagnalem cala gre z netu. Odpalam gre i nie wywalilo mnie po 2/3 minutach, ale po 10 minutach grania w Singla, sprawdzam Multi i jeszcze szybciej, ten sam blad Application Hang:bf3.exe. Nadal twierdzisz ze to wina sprzetu ?

Zaden z nas niechce sie klocic, chce w koncu pograc !"

:shocked:

http://www.forum.ea.com/pl/posts/list/315/190918.page[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 22:54_________________________________________________Po wpisaniu:

1. Uruchamiamy wiersz poleceń w sposób podany w ppkt. a

a) koniecznie trzeba uruchomić wiersz poleceń z prawami administratora, czyli "start" -> "wszystkie programy" -> "akcesoria" i na "wiersz poleceń" klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy "uruchom jako administrator".

2. Wpisujemy w wierszu poleceń: bcdedit /set increaseuserva 2500

3. Po wpisaniu poleceń wciskamy "enter".

4. Restart kompa.

5. Cieszymy się grą

Chwile grałem i ani jednego przywieszenia :>

Testuje dalej :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 23:31_________________________________________________Po godzinie się zawiesiło to już coś bo normalnie to po 2-3 minutach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, a może jak masz okazję to zacznij podmieniać po kolei elementy swojego komputera na inne.

Zainstaluj czysty system i BF3 - potem podmień grafikę. Jak to nie to podmień RAM, potem płytę główną, potem zasilacz. Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz - może to dziwne, ale nawet takie rzeczy mogą sprawiać problem. Acha i poodłaczaj wszystko co niepotrzebne od komputera.

Szukaj problemu w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, a może jak masz okazję to zacznij podmieniać po kolei elementy swojego komputera na inne.

Zainstaluj czysty system i BF3 - potem podmień grafikę. Jak to nie to podmień RAM, potem płytę główną, potem zasilacz. Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz - może to dziwne, ale nawet takie rzeczy mogą sprawiać problem. Acha i poodłaczaj wszystko co niepotrzebne od komputera.

Szukaj problemu w ten sposób.

:decayed: :decayed:

To brzmi wyjątkowo sarkastycznie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi wyjątkowo sarkastycznie :evil:

Nie wiem jak brzmi, ale to chyba jedyny sensowny sposób żeby znaleźć problem mając do dyspozycji części - z tego co zrozumiałem Pablo ma dostęp do części i nie musi ich kupować żeby podmienić także w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...