Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie łącze mam 3 mega nie wiem dlaczego tak pokazało :wallbash:

ja mam 6MB i mi wychodz 1MB, max 1,5MB :naughty: :naughty:

u mnie zaczeło się jebać po patchu 4.0

Opublikowano

ale chodzi o ten UPnP co z nim jest nie tak?

Opublikowano

_________________________________________________

A możesz opisać kiedy nie możesz się połączyć z kimś innym ?

W jakiej grze i czy w określonych przypadkach ?

UPNP nie ma wpływu na samo połączenie. Może tak - nie powinno mieć żadnego wpływu.

Opublikowano

i nie chodzi o to czy masz 3,6,czy 10 mega muszą być pingi niskie a mój ping 40

Opublikowano

i nie chodzi o to czy masz 3,6,czy 10 mega muszą być pingi niskie a mój ping 40

No dobra, ale apropo czego to ? :gwizdanie:

Masz problem z prędkością transferu i ustawieniem routera. :)

A pingi swoją drogą.

Ja po prostu twierdzę, że z jakiegoś powodu po nowym patchu jebią się rzeczy.

Opublikowano

w fifie z niektórymi przeciwnikami jak miałem NBA2K10 to wo gule nie mogłem grać przez neta [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 14:46_________________________________________________

i nie chodzi o to czy masz 3,6,czy 10 mega muszą być pingi niskie a mój ping 40

No dobra, ale apropo czego to ? :gwizdanie:

lagów
Opublikowano

No dobra, jakbyś zacytował to co komentujesz to bym się połapał :evil:

Wejdź w konfigurację tp linka, ustaw UPNP na OPEN/ENABLE/ON czy jak tam to jest i zrób test.

Możesz dodać też IP i MAC konsoli do DMZ.

Jeśli to nie pomoże, to ustaw porty ręcznie:

- TCP 80 do 5223

- UDP 3478 do 3658

A tak na marginesie to możesz jeszcze podpiąc konsolę pod kabel i zobaczyć jaka jest różnica.

Lub przynieść konsolę w miejsce gdzie stoi router i postawić obok.

Opublikowano

chodzi mi jak w tym routerze odblokować port dla PS3

Opublikowano

No wchodzisz sobie na stronę konfiguracyjną twojego routera i zdalnie wprowadzasz ustawienia zgodnie z tym co napisałem.

Nie wiem jakie masz IP. Zazwyczaj to jest 192.168.1.1 (ale może być inny) - wklepujesz to w domu w przeglądarce i łączysz się z routerem

Tutaj coś masz

http://forum.pclab.pl/topic/658979-TPLink-TLWA500G-i-ps3/

Opublikowano

O.K. dzięki coś tam spróbuje zdziałać. Sory za :spam:

Opublikowano

O.K. dzięki coś tam spróbuje zdziałać. Sory za :spam:

Ten link, który Ci podałem to w sumie o niczym nie mówi.. :kox:

Ale pogoogluj to na pewno znajdziesz.

Opublikowano

Wow! No to masz w ogóle szczęście, że grasz :gwizdanie:

Ale to by tłumaczyło twoje problemy z utratami połączenia z sesją i lagami.

lag wystąpił dosłownie RAZ ale zrywane sesje to gdzieś wyczytałem, że mam 73% z rozegranych rozgrywek ukończonych w 100%, więc 27% poszło się j...ć no i statystyki gorsze przez to :angry:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________

Masz małą prędkość łącza, nie masz lagów :shocked:

Pablo mam połowe mniejszą prędkość tzn 1Mb/s i lag wystąpił tylko RAZ na 75 godz online w BF3 :)

Opublikowano

:kox: :kox: mam cel aby 1km przekroczyć :D

shotvo.jpg

Opublikowano

Panowie problem....... Mam BF3 z ORYGINALNYM cdkeyem tyle że nie mam DVD. Oj źle.. mam DVD ale płytki a nie mam napędu :)..... Da rade jakoś ściągnąć ze strony origina BFa??? Bo produkt juz aktywowałem.

Opublikowano

ale na PC czy na PS3 na PC chyba tak musisz aktywować grę w orygin

Opublikowano

Jemu chodzi czy może pobrać sama gre z Origin. Z tego co wiem to powinno się dać pobrać gre z origina jeźeli jest aktywowana jeśli nie to ściągnij z torrentów tyle że nie wrzucaj cracka i też powinna działać :mysli:

Opublikowano

dokładnie :)

Opublikowano

A wejdź proszę w PS3/Ustawienia/Ustawienia Sieci/TEST SIECI, czy TEST ŁĄCZA

tam jest pozycja Upnp - ja mam ją nieaktywną/DISABLE --> muszę chyba ręcznie otworzyć porty dla konsoli..

sprawdzałem też nieaktywne i NAT jest typ3, czyli zgodnie z zamieszczonym info możliwe problemy z połączeniami w grach i trzeba poczytać podręcznik online, jutro obadam co i jak

dzwoniłem do swojego dostawcy internetu przed świętami i poskarżyłem się :decayed:, że zrywa mi sesję online i

nie wiem co zrobili ale Upnp jest już dostępne a NAT jest obecnie typ 2 :)

Nosfer trzeba coopa ze słuchawkami sprawdzić czy działa

Opublikowano

Ja wymieniłem Router - transfer mi skoczył do 5MB, ale UPnP dalej mam niedostępne, może zadzwonię na obsługę.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.