Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj znać jak będziesz on line , możemy walnąć co-op . :)

Moze uda mi się nawet usiąść dziś do klocka.

jak bede, to Cie zaprosze i pykniemy jakis PODBOJ albo SZTURM... co-opa na razie nie tykam :) o ile to miales na mysli.

Opublikowano

Dokładnie to mialem na mysli .

Ja na szturmie gram przeważnie w Metro w Kanaly

Opublikowano

ja wszedzie, mapa nie robi mi roznicy :)

Opublikowano

No to moze się spotkamy .

A co to za opcja z cooperation ze nie grasz ?

Opublikowano

mowilem o wspolpracy (te kilka misji), gram je z bratem, ale stanelismy na drugiej, gdzie jest lot helikopterem, troche nam nie idzie... :polew:

Opublikowano

Tez się męczyłem jak głupi , do chwili kiedy nie będziesz miał ogarniętego pilota nie przejdziesz misji. :wallbash:

Ale z chęcią podejmę się tego zadani bo została mi ostatnia misja i potrzebuje osoby z która można się komunikować w ostatniej misji :naughty:

Opublikowano

Pogralem dzis znowu troche multi... musze zmienic nick na "no ogar" :polew:

Choc juz pare fragow zdobylem, jest sukces :kox:

Musze znalezc jakies servery dla noobow :decayed:

Opublikowano

:D

Opublikowano

Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac... :kwasny:

Opublikowano

Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac... :kwasny:

Mam to samo :/

ps. mam zamiar kupić mysz R.A.T 5, gra ktoś taka myszką?

Opublikowano

ładnie wygląda ale sama myszka nie pomorze w grze.

Opublikowano

Ale umili czas :wink4:

A mozna sie wkur*ic, dostajac heady niewiadomo skad (mnie to najbardziej wnerwia :confused4:)

Opublikowano

ładnie wygląda ale sama myszka nie pomorze w grze.

Tu nie chodzi o wygląd... po co by wypuszczali produkty dla graczy gdyby gracze ich ne kupowali... Jeden z przyciskow mnie bardzo zainteresowal w tej myszy, mianowicie przy kciuku przycisk czułości. Mamy np. sytuacje, że w metrze wyskakuje zza rogu, przybliżam karabinem maszynowym, widze wroga. Wrog jest tak daleko że każde dotkniecie myszy to 'dwumetrowe" spojrzenie w lewo w grze. Dzięi temu przyciskowi moge precyzyjniej nacelować co jest ogromnym plusem gdy osoba którą chce ustrzelić to jakiś generał z wypaśną giwerą i jak sie odwróci to bede miał headshota... A już nie raz gralem na serwerze gdzie cały czas niewiadomo z kąd dostawałem headshota i to nie ze snajperki tylko np. z maszynówki. A żeby było ciekawiej z dalekiej odległości :/

Ponawiam pytanie. Czy któryś z kolegow, koleżanek z forum używał, używa takiej myszki? Nie chodzi mi o rozmyślanie czy była by dobra czy nie tylko na ocenie osoby która choć przez chwile miała styczność z tą myszką ( nie w sklepie :) )

Opublikowano

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

Opublikowano

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

ladnie :) ja dopiero wskakuje na poziom wiecej killi niz zgonow, ale bardzo czesto to np. 6/5 albo 15/13 :D

fajnie jest sledzic swoje staty na battlelogu, widze, ze jak mi wszystko rosnie :polew:

Opublikowano

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

ladnie :) ja dopiero wskakuje na poziom wiecej killi niz zgonow, ale bardzo czesto to np. 6/5 albo 15/13 :D

fajnie jest sledzic swoje staty na battlelogu, widze, ze jak mi wszystko rosnie :polew:

123.jpg

234.jpg

To sprawdź sobie tutaj: bf3stats.com

Możesz zalogować się przez Facebooka.

Jak zrobisz to np. dzisiaj.. sprawdzisz sobie wszystkie staty (więcej niż battlelogu) to przy następnym logowaniu będziesz mógł porównać staty z poprzednim logowaniem. Zaznaczy Ci strzałeczkami czy stat Ci wzrósł czy spadł.. i o ile.. :good:

Opublikowano

haha .... wszystko rośnie :D ahhaha

Opublikowano
  • Autor

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

Nosfer tym tekstem mnie rozwaliłeś :polew::kox:

Opublikowano

Panowie będzie ktoś wieczorem na Xbox live ?

Opublikowano

Panowie będzie ktoś wieczorem na Xbox live ?

tutaj powinienes pytac tylko mnie :polew:

dzis pije, wiec pewnie nie wpadne, ale jutro gram dluuugo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.