Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać jak będziesz on line , możemy walnąć co-op . :)

Moze uda mi się nawet usiąść dziś do klocka.

jak bede, to Cie zaprosze i pykniemy jakis PODBOJ albo SZTURM... co-opa na razie nie tykam :) o ile to miales na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem o wspolpracy (te kilka misji), gram je z bratem, ale stanelismy na drugiej, gdzie jest lot helikopterem, troche nam nie idzie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez się męczyłem jak głupi , do chwili kiedy nie będziesz miał ogarniętego pilota nie przejdziesz misji. :wallbash:

Ale z chęcią podejmę się tego zadani bo została mi ostatnia misja i potrzebuje osoby z która można się komunikować w ostatniej misji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis znowu troche multi... musze zmienic nick na "no ogar" :polew:

Choc juz pare fragow zdobylem, jest sukces :kox:

Musze znalezc jakies servery dla noobow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac... :kwasny:

Mam to samo :/

ps. mam zamiar kupić mysz R.A.T 5, gra ktoś taka myszką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale umili czas :wink4:

A mozna sie wkur*ic, dostajac heady niewiadomo skad (mnie to najbardziej wnerwia :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wygląda ale sama myszka nie pomorze w grze.

Tu nie chodzi o wygląd... po co by wypuszczali produkty dla graczy gdyby gracze ich ne kupowali... Jeden z przyciskow mnie bardzo zainteresowal w tej myszy, mianowicie przy kciuku przycisk czułości. Mamy np. sytuacje, że w metrze wyskakuje zza rogu, przybliżam karabinem maszynowym, widze wroga. Wrog jest tak daleko że każde dotkniecie myszy to 'dwumetrowe" spojrzenie w lewo w grze. Dzięi temu przyciskowi moge precyzyjniej nacelować co jest ogromnym plusem gdy osoba którą chce ustrzelić to jakiś generał z wypaśną giwerą i jak sie odwróci to bede miał headshota... A już nie raz gralem na serwerze gdzie cały czas niewiadomo z kąd dostawałem headshota i to nie ze snajperki tylko np. z maszynówki. A żeby było ciekawiej z dalekiej odległości :/

Ponawiam pytanie. Czy któryś z kolegow, koleżanek z forum używał, używa takiej myszki? Nie chodzi mi o rozmyślanie czy była by dobra czy nie tylko na ocenie osoby która choć przez chwile miała styczność z tą myszką ( nie w sklepie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

ladnie :) ja dopiero wskakuje na poziom wiecej killi niz zgonow, ale bardzo czesto to np. 6/5 albo 15/13 :D

fajnie jest sledzic swoje staty na battlelogu, widze, ze jak mi wszystko rosnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi dobrze wchodziły kille :kox:

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

ladnie :) ja dopiero wskakuje na poziom wiecej killi niz zgonow, ale bardzo czesto to np. 6/5 albo 15/13 :D

fajnie jest sledzic swoje staty na battlelogu, widze, ze jak mi wszystko rosnie :polew:

123.jpg

234.jpg

To sprawdź sobie tutaj: bf3stats.com

Możesz zalogować się przez Facebooka.

Jak zrobisz to np. dzisiaj.. sprawdzisz sobie wszystkie staty (więcej niż battlelogu) to przy następnym logowaniu będziesz mógł porównać staty z poprzednim logowaniem. Zaznaczy Ci strzałeczkami czy stat Ci wzrósł czy spadł.. i o ile.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze i bilans 51K / 8D .. Aż mi się dobrze spało :polew:

Nosfer tym tekstem mnie rozwaliłeś :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będzie ktoś wieczorem na Xbox live ?

tutaj powinienes pytac tylko mnie :polew:

dzis pije, wiec pewnie nie wpadne, ale jutro gram dluuugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...