Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żółwik - robimy Co-opa? Drugą misję ?

Opublikowano

robimy :good:,

może jutro :wink4:

Opublikowano

ja sobie dzisiaj odpuściłem trochę odpocznę :)

Opublikowano

robimy :good:,

może jutro :wink4:

Idealnie mi pasuje.

Wczoraj nie grałem. Więc dzisiaj mogę posiedzieć do rana :decayed:

Może coś wywalczę z tym moim V.Chatem - dzisiaj zadzwonię do SONY :gwizdanie:

Opublikowano

Może coś wywalczę z tym moim V.Chatem - dzisiaj zadzwonię do SONY :gwizdanie:

Znasz samego Pana Sony?? :polew:

Macie jakies ulubione servery?? Gdzie mozna Was spotkac? :decayed:

Opublikowano

Może coś wywalczę z tym moim V.Chatem - dzisiaj zadzwonię do SONY :gwizdanie:

Znasz samego Pana Sony?? :polew:

Macie jakies ulubione servery?? Gdzie mozna Was spotkac? :decayed:

Dodaj sobie "nas" do znajomych na Battlelogu i zawsze będziesz miał widocznych ludzi i mógł bezpośrednio do nich dołączyć :wink4:

Sonego znam :naughty: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:49_________________________________________________Sony mi nie pomoże..

Muszę porobić testy nie wiem..

Wypnę moje słuchawki i sprawdzę na innych - może to ich winda.. Nie mam pojęcia..

Opublikowano

Flyer gramy wieczorem ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ależ on pierdo.li !! NIe da się dupka słuchać :sick3:

Opublikowano

Ale grac "umi" :tongue4:

Ja chyba nie przetrwam fali frustracji jaka mnie dopada gdy mam staty w stylu 0-6 i odstawie ta gre w piz*u :polew:

Opublikowano

ja wczoraj do 3 grałem śmigłowcem leciałem to na pierwszej górce się rozbiłem :polew:

Opublikowano

Ja chyba niedlugo ustawie sobie budzik na jakas 3-4 rano i wbije na jakis pusty server, bede sie uczyl latac wszystkim po kolei, bo innej opcji zeby sie nauczyc nie widze :chytry:

Opublikowano

Ale grac "umi" :tongue4:

Ja chyba nie przetrwam fali frustracji jaka mnie dopada gdy mam staty w stylu 0-6 i odstawie ta gre w piz*u :polew:

Trzymaj się ! :kox:

Opublikowano

Ja chyba niedlugo ustawie sobie budzik na jakas 3-4 rano i wbije na jakis pusty server, bede sie uczyl latac wszystkim po kolei, bo innej opcji zeby sie nauczyc nie widze :chytry:

A po co ? Mało masz serwerów pustych z liczbą playerów=1 ? :wink4:

A przy okazji nauki latania - poćwicz sobie tak żebyś mógł zrobić coś takiego :naughty: :naughty: :naughty:

87645754.th.jpg

Opublikowano

Nieźle :good::brawo:

Opublikowano

AH-1 żaden problem . Co do F35 to już inna bajka . :hi:

Opublikowano

AH-1 żaden problem.

To dawaj screena :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

łon ma xboxa, to nie takie proste zrobic screena :decayed:

Opublikowano

łon ma xboxa, to nie takie proste zrobic screena :decayed:

:polew: :polew:

ja jak narazie zrezygnowałem z pilotowania maszyn nie ogarniam tego :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Dodalem w 1 poscie "Lista graczy na X360 i ich nicki", wiec jak jest ktos wiecej poza nasza 2-jką :polew: , to niech da znac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.