Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Ale udało Wam się ściągnąć tego Patcha ?

Nosz k**wa, zapodałem wczoraj to mi wywaliło ponad 6 godzin..

Swtierdziłem, że nie możliwe – wlazłem na PS Store zacząłem ściągać jakieś demo 500mb – a tam 4 godziny !!

Doszedłem do wniosku, że jakieś sprawy techniczne na PSN. Więc dzisiaj rano wstaje odpalam konsolę, BF3, zasysam patcha, a tam 8 godzin!

Ściągnęliście tą łatkę czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem 4.0 dla PS3 wczoraj a dzisiaj pacza do BF3 :decayed:

teraz wyświetla ile trwała runda i ile punktów dla USA lub RU, lunety nie odnotowałem :wink4:

gorzej bo mi lista serwerów zniknęła a odświeżanie nic nie daje :angry:, konkretne gry były z listy serwerów, więcej pkt można było szarpnąć niż z szybkiej gry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda bf3 na ps nie mam ale robilem up do 4.0 wczoraj wieczorem i przeszedl bardzo szybko wiec musieliscie trafic na moment obciazenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem 4.0 dla PS3 wczoraj a dzisiaj pacza do BF3 :decayed:

teraz wyświetla ile trwała runda i ile punktów dla USA lub RU' date=' lunety nie odnotowałem :wink4:

[/quote']

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja ku*** nie mogę pobrać tego do dzisiaj.. Ba - nic nie mogę pobrać!

Rozkładam ręcę - test łącza w Ps3 - 500kbp/s :wallbash: Jakość łącza 100%

W tym samym czasie na laptopie 6MB. To się ku*** nie dziwię, że 800mb ściąga się +12 godzin.

Nie mam pojęcia co z tym zrobić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dzisiaj Format dysku.

Sprawdziłem Router, wszystkie ustawienia, pozostaje mi Recovery Menu.

I dlatego lepiej kupić sobie PC :kox:

bitchslap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grający na PC - mam takie lekko noobskie pytanie :gwizdanie:

Jak to jest z odblokowywaniem akcesoriów do danego typu broni? Mam np na Techniku odblokowane sporo rzeczy do AKS-74u, holografy, lufy, itp, a zakładając go do Quick Mission nie pokazuje mi nic (golas jak na początku).

jest jakaś możliwość konfigurowania akcesoriów przed misją? Bo ja już zdurniałem całkiem.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grający na PC - mam takie lekko noobskie pytanie :gwizdanie:

Jak to jest z odblokowywaniem akcesoriów do danego typu broni? Mam np na Techniku odblokowane sporo rzeczy do AKS-74u, holografy, lufy, itp, a zakładając go do Quick Mission nie pokazuje mi nic (golas jak na początku).

jest jakaś możliwość konfigurowania akcesoriów przed misją? Bo ja już zdurniałem całkiem.. :wink4:

Wchodzisz w edycję klasy i przerzucasz akcesoria, lewo - prawo.

Albo jeszcze w menu ustalasz podstawowy kit.

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:38_________________________________________________15 level i grasz golasami ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy kit to owszem, ale tam wybór jest pomiędzy poszczególnymi rodzajami broni, ładunków, czy innych skilli. Nie moge kurna zmienić samych akcesoriów na broni - albo zmatolałem, albo nie wiem gdzie i jak :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________Gdzież tą edycję się robi jeśli wolo spytać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy kit to owszem, ale tam wybór jest pomiędzy poszczególnymi rodzajami broni, ładunków, czy innych skilli. Nie moge kurna zmienić samych akcesoriów na broni - albo zmatolałem, albo nie wiem gdzie i jak :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________Gdzież tą edycję się robi jeśli wolo spytać :decayed:

No więc wchodzisz w to menu gdzie wybierasz podstawową broń, broń krótką, broń specjalną i Special Skilla..

battlefield_3_weapon_customization.jpg

Wchodzisz dalej w edycję broni i tam w nowym okienku przesuwasz sobie lewo prawo dodatki do broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dalej w edycję broni wejść nie mogę kurna i stąd moje pytanie :kwasny: czy to wina braku jakiegoś patcha, czy co - wszystko lata uzbrojone po zęby, a ja walę z golasa :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:49_________________________________________________Na PC troszkę inaczej to menu wygląda ale wejść i tak nie mogę i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag - właśnie widzę teraz. To albo ja na tyle spory cielak jestem, że nie zauważyłem na górze menu :shocked: got demet motyla noga :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed97602c65fa9cdeea782cee74dfc1ffe4cdd2f2.jpg

:decayed:

ju grin bastard :> :tongue4:

:bag:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:58_________________________________________________idę się zamknąć w sobie :naughty: Kurna teraz troszkę sobie staty w końcu poprawię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Dobra.. Ludzie.. Coś się ruszyło z moim Ps3 :kox:

dzisiaj będzie rzeź niewiniątek :jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gut :decayed:

Ja zaraz włączę na pc i zobaczę czy też zassa :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 12:07_________________________________________________To tylko na ps3 ta aktualizacja była :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...