Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] felgi na zime, czy to nie jakis chłam?


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mam szanse za przyzwoita kase zakupic identyczne felgi jak te z linka http://motoallegro.pl/oryginalne-audi-a3-a4-a6-vw-skoda-okazja-i1895019813.html i tu moje pytanie czy warto? Cena 600zl, sprzedajacy zapewnia ze wszystko z nimi cacy (oczywiscie odwiedze jakis zaklad wulkanizacyjny zanim kupie). Jak waszym zdaniem bedzie to wygladac na B5. Najbardziej interesuje mnie czy serie tych felg nie sa jakies felerne, miekkie itd.

Wypowiadajcie sie...

Ps: Gdzies na forum rzuciła mi sie B5iątka na takich felgach tylko teraz nicholery nie moge jej znalesc, moze jest ktos taki co ma takie kolka u siebie na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te felgi już od roku.

Kupiłem je za 1000zł z oponami zimowymi do jazdy na 2 lata :gwizdanie:

Nie są miękkie, w końcu to oryginalne felgi.

Zdjęcia są u mnie w wątku, po pracy je wrzucę tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepsze niż stal :decayed:

Wzór felg generalnie zarezerwowany do zimówek w B7 :wink4:

Ja będę malował na jakiś żywszy kolor :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead widzialem te felgi na Twoim aucie w watku fury.

nie jest zle, czy sie komus podoba czy nie to w sumie kwestia gustu.

mnie najbardziej interesowalo to czy to nie jakies lipne wykonanie jest tych felg bo mozna je wyrwac w dobrej kasie i to dawalo do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór trochę mi przypomina jakiś kołpak, ale zawsze to jakaś alternatywa dla stali :decayed:

Na żywo nikt nie ma wątpliwości czy to kołpak czy nie :tongue4:

iLqk0.jpgiM3ei.jpgHD3xi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aucie wygladaja naprawde ok, jesli sie z gosciem dogadam to je wezme, a jesli nie to poszukiwan felg na zime ciag dalszy...

pozdro wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same felgi na zimę. Pozostały mi z A6 C6 i ostatnio chciałem przymierzyć do mojej A4 B8 i niestety zonk. Pierścień centrujący w aucie ma 66,5 mm , a otwór centrujący w feldze 57,1 mm. Czy można przetoczyć otwór centrujący w feldze o te ok. 9,4 mm? Tutaj do mojego ori fele 400 euro, a ja mam wyważone, umyte i nowe oponki. Kół zimowych używam tylko 3 tygodnie do kraju oraz z powrotem. Nie wiem czy przejdzie taki myk z toczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same felgi na zimę. Pozostały mi z A6 C6 i ostatnio chciałem przymierzyć do mojej A4 B8 i niestety zonk. Pierścień centrujący w aucie ma 66,5 mm , a otwór centrujący w feldze 57,1 mm. Czy można przetoczyć otwór centrujący w feldze o te ok. 9,4 mm? Tutaj do mojego ori fele 400 euro, a ja mam wyważone, umyte i nowe oponki. Kół zimowych używam tylko 3 tygodnie do kraju oraz z powrotem. Nie wiem czy przejdzie taki myk z toczeniem?

niektórzy praktykują przetaczanie otworów, niektórzy praktykują nawet nawiercanie nowych dziur pod szpilki :bag: na zimę zarzucaj stalówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale stali tu się nie kupi. Czytałem że od mercedesa podchodzą. Jak nic nie znajdę to chyba muszę ori kupić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...