Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja niunia

- 1997

- skóra + podgrzewane siedzenia

- bi-xenonowe soczewki od audi ( hella )

- spryskiwacze reflektorów

- światła do jazdy dziennej LED hella

- soft rogala + turbo AWX + wtryski 216 + wycięty kat + zaślepiony EGR + nadkole S

dodaktowo

- felgi od modelu 2005 16

- dodatkowy niskotonowy

-relingi

-hak

- pewnie coś by sie jeszcze znalazło ale nie pamiętam

MEMO0020.jpg

MEMO0017.jpg

MEMO0019.jpg

MEMO0018.jpg

Opublikowano

łaa...ale furacz :kox: a tak szczerze...fotki zapodaj :bicz3:

Opublikowano

ładna ale zdjęć nie ma :decayed:

Opublikowano

Taka mu się chyba marzy :polew:

Opublikowano

Ciekawa :kox:

Opublikowano

Te światła do jazdy dziennej mogłeś sobie darować :thumbdown:

dawaj foty :rolleyes:

Opublikowano

Te światła do jazdy dziennej mogłeś sobie darować :thumbdown:

dawaj foty :rolleyes:

tymbardziej że jest bixenon, to miejsce na dzienne juz jest po starych długich :wink4:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Te światła do jazdy dziennej mogłeś sobie darować :thumbdown:

dawaj foty :rolleyes:

tymbardziej że jest bixenon, to miejsce na dzienne juz jest po starych długich :wink4:

Też tak mam właśnie u mnie :gwizdanie:

Ciekaw jestem jak ona wygląda, czemu zdjęć nie dodaje? :kox:

Opublikowano

Jest zbyt piekna byśmy ja ujrzeli :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego Pastaldo Twoje poczucie humoru jest za***iste :polew: może strzel barana o scianę :wallbash:

chętnie wysle zdjecia jak ktoś je wklei bo nie umiem( poprosze o maila ) zrobie to dzisiaj wieczorem

a Nie odpisuję dlatego że niestety nie mam czasu codziennie siedzieć przed kompem, dlatego głupie docinki z Waszej strony sa dziwne.

niestety moja audi w najbliższym czasie sprzedaję a fotki i tak musze zrobic

Opublikowano

Skoro sprzedajesz to w jakim celu założyłeś ten temat :embarrassed::kox:

Opublikowano
  • Autor

bo dopiero wczoraj dowiedziałem sie że musze sprzedac moją audi

Opublikowano

na forum jest opis jak wrzucić zdjęcia , proszę to zrobic bo inaczej wątek DELETE :confused4:

Opublikowano
  • Autor

dlatego Kolego napisałem że jeśli ktoś może to zrobic to chetnie wyśle niestety moje łącze w domu jest mizerne a w pracy większość funkcji i przesyłania danych mam zablokowane, jesli jest to jakis problem to spoko post do kosza

Opublikowano

a czemu już sprzedajesz? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kolego Kowi87

ja mam w miejsca soczewek standardowych włozone bi-xenony ( same soczewki wymienione )

światła drogowe są nadal oryginalne dlatego aby w ciągu dnia gdy mam właczone światła do jazdy dziennej mógł "mrygnąć"

Moje światła do jazdy dziennej załozone mam w atrapach( hella ledline ) dodatkowo maja funkcje swiateł pozycyjnych ( po właczeniu świateł mijania ) ogólnie jeśłi ktos wklei moje fotki to zobaczycie. Chyba kiedys w jakiejś gazecie był przód mojego samochodu bo miałem robione fotki pod praca[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 16:59_________________________________________________Nie już tylko dopiero mam ją juz ponad 2,5 roku ale niestety jazda 16 km dziennie w korku to nie na diesla - teraz bedzie skoda roomster ( dzis odebrana ) etylina

Opublikowano

Kolego Pastaldo Twoje poczucie humoru jest za***iste :polew: może strzel barana o scianę :wallbash:

chętnie wysle zdjecia jak ktoś je wklei bo nie umiem( poprosze o maila ) zrobie to dzisiaj wieczorem

a Nie odpisuję dlatego że niestety nie mam czasu codziennie siedzieć przed kompem, dlatego głupie docinki z Waszej strony sa dziwne.

niestety moja audi w najbliższym czasie sprzedaję a fotki i tak musze zrobic

oj kolego Tobie chyba by sie przydał ten baranek o ścianę :wallbash: Nie ubliżając nikomu ale trzeba miec jaki kolwiek dystans do siebie i poczucie humoru. :chytry::disgust:

Jak chces to moge Ci wyslać maila i mi wrzucisz te fotki i wstawie na forum niema sprawy. Jak coś to pisz na PW i więcej dystansu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.