Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q


msokolek

Rekomendowane odpowiedzi

moja niunia

- 1997

- skóra + podgrzewane siedzenia

- bi-xenonowe soczewki od audi ( hella )

- spryskiwacze reflektorów

- światła do jazdy dziennej LED hella

- soft rogala + turbo AWX + wtryski 216 + wycięty kat + zaślepiony EGR + nadkole S

dodaktowo

- felgi od modelu 2005 16

- dodatkowy niskotonowy

-relingi

-hak

- pewnie coś by sie jeszcze znalazło ale nie pamiętam

MEMO0020.jpg

MEMO0017.jpg

MEMO0019.jpg

MEMO0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te światła do jazdy dziennej mogłeś sobie darować :thumbdown:

dawaj foty :rolleyes:

tymbardziej że jest bixenon, to miejsce na dzienne juz jest po starych długich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te światła do jazdy dziennej mogłeś sobie darować :thumbdown:

dawaj foty :rolleyes:

tymbardziej że jest bixenon, to miejsce na dzienne juz jest po starych długich :wink4:

Też tak mam właśnie u mnie :gwizdanie:

Ciekaw jestem jak ona wygląda, czemu zdjęć nie dodaje? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pastaldo Twoje poczucie humoru jest za***iste :polew: może strzel barana o scianę :wallbash:

chętnie wysle zdjecia jak ktoś je wklei bo nie umiem( poprosze o maila ) zrobie to dzisiaj wieczorem

a Nie odpisuję dlatego że niestety nie mam czasu codziennie siedzieć przed kompem, dlatego głupie docinki z Waszej strony sa dziwne.

niestety moja audi w najbliższym czasie sprzedaję a fotki i tak musze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kowi87

ja mam w miejsca soczewek standardowych włozone bi-xenony ( same soczewki wymienione )

światła drogowe są nadal oryginalne dlatego aby w ciągu dnia gdy mam właczone światła do jazdy dziennej mógł "mrygnąć"

Moje światła do jazdy dziennej załozone mam w atrapach( hella ledline ) dodatkowo maja funkcje swiateł pozycyjnych ( po właczeniu świateł mijania ) ogólnie jeśłi ktos wklei moje fotki to zobaczycie. Chyba kiedys w jakiejś gazecie był przód mojego samochodu bo miałem robione fotki pod praca[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 16:59_________________________________________________Nie już tylko dopiero mam ją juz ponad 2,5 roku ale niestety jazda 16 km dziennie w korku to nie na diesla - teraz bedzie skoda roomster ( dzis odebrana ) etylina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pastaldo Twoje poczucie humoru jest za***iste :polew: może strzel barana o scianę :wallbash:

chętnie wysle zdjecia jak ktoś je wklei bo nie umiem( poprosze o maila ) zrobie to dzisiaj wieczorem

a Nie odpisuję dlatego że niestety nie mam czasu codziennie siedzieć przed kompem, dlatego głupie docinki z Waszej strony sa dziwne.

niestety moja audi w najbliższym czasie sprzedaję a fotki i tak musze zrobic

oj kolego Tobie chyba by sie przydał ten baranek o ścianę :wallbash: Nie ubliżając nikomu ale trzeba miec jaki kolwiek dystans do siebie i poczucie humoru. :chytry::disgust:

Jak chces to moge Ci wyslać maila i mi wrzucisz te fotki i wstawie na forum niema sprawy. Jak coś to pisz na PW i więcej dystansu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...