Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wyjazd do Niemiec


RafGar

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałbym, w pasach jadą wszyscy pasażerowie.Brak kosztuje 30 EUR/głowę.

Jak Cię zatrzymają i zapytają o cel podróży, mów, że turystycznie. Lepiej z nimi w gadkę nie wchodzić, bo może być gorzej.

Wiedz, że są gorsi jeszcze od naszych.

tam jest tak samo jak u nas, sa lepsi i gorsi

ja dotad nie mam z nimi narazie zlych wspomnien[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:51_________________________________________________

Aha, z tego wszystkiego wnioskuję że niemczuchy są strasznie przepisowi. A co do tych autostrad to serio są darmowe? Zawsze myślałem że płatne tak jak u nas.

od łodzi dojedziesz juz do samej granicy niemieckiej autostrada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych autostrad to serio są darmowe?

Wszystkie są darmowe :> Tylko pamiętaj żeby zbyt długo nie smigać lewym pasem i nadodatek z włączonym kierunkiem monitoring mają za.....ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście uważaj przy skrzyżowaniach -radary- i to nie tylko wyłapują prędkość, ale również czerwone światło, więc jak widzisz pomarańczowe lepiej grzecznie stań przed linią. Z tym parkowaniem to faktycznie któryś kolega pisał parkuj tak jak kierunek do jazdy i tylko tam gdzie jest dozwolone, a gdybyś poszedł na parking i nie mógł znaleźć auta zadzwoń na policję- oni powiedzą, gdzie stoi Twój samochód

szerokości na autobahn'ie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybyś poszedł na parking i nie mógł znaleźć auta

To nigdzie nie dzwoń bo Twoje auto jest już na wschodzie :embarrassed: Audi w modzie na wschodzie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sierpniu i we wrześniu pracowałem w niemczech i poruszałem się po ich drogach dosyć sporo bo ponad 100km na dzień..

Po pierwsze to lubią stawiać fotoradary na wiochach gdzie jest 50, szczególnie blisko szkół i przejść dla pieszych, po 2 uważaj na autostradach przy ograniczeniach do 100 lub 110km/h , czasami pojawiają się znaki ograniczenia 80 lub 100 na godzine i pod nimi napis "bei nasse" jak jest mokro bądź pada to w takich miejscach też lubią się w polu obok autostrady ustawić... Mi zrobiło flesha jak miałem 140 właśnie na 100 gdy padało, i był ten napis "bei nasse".. ale jak na razie fotka nie przyszła... także nie wiem jak to wygląda z przychodzeniem fotek do polski.. zapewne ma to związek w jakim landzie została zrobiona fotka... gdzieś czytałem, że nie przysyłają mandatów za wykroczenia poniżej 70euro...

a co do dziewczyn to nie jest tam tak źle, sporo ładnych polek, dużo różnych egzotycznych mieszanek, na spokojnie można tam coś ciekawego znaleźć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...