Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pytanie o podgrzewane fotele


adi2255

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w swojej Audi S-line fotele skóra z alkantrą, regulowane w bardzo wielu płaszczyznach i do tego pompowane ale na panelu nie mam przycisków od grzania foteli. Czy były wersje takich półskórzanych foteli bez grzania? Dodam że są one raczej oryginalne gdyż mam na wyposarzeniu czarną podsufitke, 3-ramienną kierownice itd (pakiet S-line).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam fotele sline podgrzewane, elektryczne lędźwie, airbag. Chcę wymienić fotel kierowcy bo mi się zepsuł po całości. Znalazłem taki sam w dobrej cenie tylko gość nie wie czy on jest podgrzewany. Czy po ilości kostek i kolorach mogę poznać co w nim siedzi? Z posta powyżej wnioskuje że powinna być zielona kostka (grzanie), zółta (chyba airbag). Czy od lędźwi jest jeszcze jakaś oddzielna?

Niestety gdy u siebie patrzę pod fotel to nic nie widzę bo jakoś jest schowana ta elektryka. Czy może ktoś podpowiedzieć mi ile i jakie kostki powinien mieć ten drugi fotel żeby był taki sam jak mój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-podgrzewanych-foteli-b6-b7-72006/

zielona - podgrzewanie

czerwona - ele. fotela,lędzwi.pakietu oświetlenia

czarna - czujnik pasów bezpieczeństwa

żółta - poducha fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pewnie moje pytanie wyda Wam się głupie, ale czy można tak po prostu odpiąć kostkę od fotela np. żółtą od Airbaga. Jaki sygnał odczyta wtedy moduł od poduszek, bo chyba jej nie uruchomi.

Mozesz odpiać ale wtedy oczywiście wywali bład na zegarach i w sterowniku AIR BAG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...