Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem :wink4: Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda :wink4:

No właśnie w golfie jest zupełnie co innego.

Jest jakiś taki prostokątny i nie przyjemny dla oka.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 13:08_________________________________________________głupie czerwone zegary już dodają uroku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tu miszka zostaje :D ale ramek klubowych nie zakladam ;p (chyba) :bag:

ja właśnie założyłem dzięki czemu auto odmłodniało o jakieś 3 lata :kox: mod porównywalny do wymiany lamp przednich w B5 na poliftowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś słyszał o zicach w skórze, kierownicy 3 ramiennej w dobrej cenie to pls o kontakt :naughty:

i jeszcze pytanie czy zice z A3 (1996- 2003) podejdą do mojego Golfa ? (na jednej aukcji kolo pisał że to jest to samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehhe ale jestes uparty ;p :bicz:

nie mam czasu, jestem na zimówce więc kapa, z resztą jakieś Audi by się przydało :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi to Audi :evil:

tak ale nie ADP :tongue4:

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2012 at 12:47 ----------

:hi:

Doszedł wykres z hamowni - zdrowa seria :kox:

golfwykres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego do comsportu na program :wink:

wiem wiem fajnie można by było to zmodzić ale to jest autko przejściowe więc nie inwestuję w nie, niedługo pójdzie pod młotek, przy następnym na bank pomyślę o programie :kox:

---------- Post dopisany 28-06-2012 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 17:55 ----------

Auto na sprzedaż - szczegóły w dziale sprzedam :hi:

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 21:31 ----------

i aukcja allegro

Golf IV 1.9TDI 115 PS 6 biegów 2001R zadbany (2459294530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

sprzedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...