Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] BGB TFSI Kontrolka ciśnienia oleju, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , wracając dzisiaj do domu zapaliła mi się kontrolka na kompie Oil Pressure. Olej w normie , ale zaczeło dziwnie gruchotać , jutro podłącze pod vaga . Może to być czujnik ciśnienia ?? czy nastawiać się na coś gorszego?? Na jakich kanałach sprawdzić to ciśnienie oleju i jakie powinny być normy ??

Opublikowano

Skoro zaczęło coś gruchotać to raczej czujnika bym nie obstawiał:(

Opublikowano
  • Autor

A czy przy tym silniku nie ma tego samego przy pompie oleju co w 2.0tdi z tym imbusem?

Skoro zaczęło coś gruchotać to raczej czujnika bym nie obstawiał :(

Opublikowano

Witajcie , wracając dzisiaj do domu zapaliła mi się kontrolka na kompie Oil Pressure. Olej w normie , ale zaczeło dziwnie gruchotać , jutro podłącze pod vaga . Może to być czujnik ciśnienia ?? czy nastawiać się na coś gorszego?? Na jakich kanałach sprawdzić to ciśnienie oleju i jakie powinny być normy ??

kolego u mnie jak się zaświeciły te kontrolki to poszła u mnie pompa oleju.
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj podlączyłem pod vaga i wyszkoczył Błąd

000010- Camshaft Positioner ( bank 1 Intake ): slow response

P000A- 008 Implausible Signal

Sprawdziłem poziom oleju na bagnecie , pokazuje max gdzie wcześniej było 1/2. Auto chodzi bardzo głośno , odpaliłem na chwilę i od razu wyłączyłem. Czy ten błąd dotyczy pompy oleju czy chodzi o coś innego?? Proszę o pomoc bo nie wiem czy dojadę z tym błędem sam do serwisu czy holować ??

Opublikowano

skoro wcześniej miałeś 1/2 oleju a teraz masz max to jakimś cudem dostaje się paliwo do oleju , i rozmąciło paliwo z tego ta kontrolka od ciśnienia oleju.

Opublikowano

najpierw sprawdz smoka pompy oleju,może się zapchał i nie ma ciśnienia-potem sprawdz pompę :wink4:

Opublikowano

najpierw sprawdz smoka pompy oleju,może się zapchał i nie ma ciśnienia-potem sprawdz pompę :wink4:

jak już wolałbym wymienić pompę i po problemie. Najpierw niech sprawdzi co jest przyczyną że ma max oleju.
Opublikowano

ile auto ma przebiegu ?

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 155 tys, ale czt yest mozliwe zeby dostalo sie paliwo do oleju? Jak zapalam silnik to tak jakby nie bylo smarowania? Co do tego bledu jeszcze znalazlem ze dotyczy jakiegos problemu z rozrzadem? Moze ktos zweryfikowac ten kod bledu?

Opublikowano

jak jest walnięta pompa olejowa to nie będziesz miał smarowania takiego jak potrzeba, proponował bym ci sprawdzić ciśnienie na zimnym i ciepłym silniku.

Opublikowano
  • Autor

Problem w tym ze nie moge nagrzac silnika zeby zmierzyc cisnienie bo za bardzo obawiam sie tego klekotania, im dluzej auto odpalone tym bardziej klekotanie narasta.

jak jest walnięta pompa olejowa to nie będziesz miał smarowania takiego jak potrzeba, proponował bym ci sprawdzić ciśnienie na zimnym i ciepłym silniku.

Opublikowano

Zamiast czujnika oleju wstaw miernik wskazówkowy ciśnienia

Opublikowano

A ja bym Ci proponowal odholować samochód do warsztatu. Swoją drogą nie masz wrażenia, że jakiegoś trupa kupiłeś? Jak czytam te Twoje perypetie to sam się zaczynam bać.

Opublikowano

Witajcie , wracając dzisiaj do domu zapaliła mi się kontrolka na kompie Oil Pressure. Olej w normie , ale zaczeło dziwnie gruchotać , jutro podłącze pod vaga . Może to być czujnik ciśnienia ?? czy nastawiać się na coś gorszego?? Na jakich kanałach sprawdzić to ciśnienie oleju i jakie powinny być normy ??

kolego u mnie jak się zaświeciły te kontrolki to poszła u mnie pompa oleju.

Ooooo, i to jest bardzo prawdopodobne.

Opublikowano
  • Autor

auto oddaje w środę do mechanika , do oleju dostaje się benzyna dlatego poziom wzrósł , parę dni wstecz zasygnalizował mi komputer ,że ubywa płyn od wspomagania ( raczej to nie będzie miało nic wspólnego ale na wszelki wypadek chciałem zaznaczyć ) oczywiście dolałem:) Na co zwrócić uwagę jeśli benzyna się dostaje do oleju , od czego zacząć ?? Może gdzieś z wtryskiwacza się leje ??

Opublikowano

prędzej pompa wysokiego ciśnienia puszcza

Opublikowano
  • Autor

prędzej pompa wysokiego ciśnienia puszcza

A jak to zdiagnozować czy to pompa wysokiego ciśnienia ??

Opublikowano

odstaw to auto do jakiegos kumatego mechanika , i raczej go nie odpalaj ale skoro gi juz cos grzechota to i tak masz juz pewnie po motorze......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.