Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?


morsdicti

Na zimę:  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na zimę:



Rekomendowane odpowiedzi

Temat racze luźny - chciałbym zobaczyć jaki jest trend :) Czy zmieniając koła na zimę (pytam ludzi którzy zmieniają na stalówki) zakładacie kołpaki czy jeździcie na samej stali (ja mam np: nowo malowane czarne stalówki pomalowane również szpilki i ciężarki na obręczach na czarno) ... wygląda to moim zdaniem o niebo lepiej od plastikowego kołpaka ...

Jeżeli jednak są tu zwolennicy kołpaków to pokarzcie na jakich jeździcie ... zarówno w B5 jak i B6 bo w obu autach latam na samej feldze stalowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta Czarna stal - Moje Baloooony 15" :] ...a jaki komfort z jazdy :]

A swoja drogą z mojej starej B5 buchneli mi oryginalne kołpaki i juz od tego czasu nie zakładam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tylko czyste stalówki!! samochód w sumie dużo bardziejwygląda rasowo i agresywnie niż na kołpakach z marketu czy nawet oryginalnych!!

Właśnie dlatego zadałem pytanie, bo szczerze pierwszy raz założyłem do niebieskiej B5 stalówki (do tej pory naciągałem zimowe na alusy) ... na czarnym B6 to wiadomo jak wygląda ... ale mi się spodobał ten czarny felunek na niebieskim samochodzie ... i zastanawiam się wogóle nad czarnymi kołpakami :) ale to już chyba wieś tańczy i śpiewa co ... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedniej zimy jezdziłem na kołpakach bo felgi miałem pordzewiałe :disgust: więc wolałem rudą schować pod kołpak :decayed: ale tej zimy już felgi odnowione, pomalowane na czarny mat i czekają na montaż, kołpaki idą w odstawkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ori kołpaki to może zakładać bo marketówki to... :thumbdown:

Ja mam i zakładam-jak bym nie miał lub jak się zniszczą nie będę zakładał

napewmno nie ma sensu dokupywanie

BTW to temat już jest o stali i kołpakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam preferuje ori kołpaczki, przymocowane bialymi paskami ściagającymi więc nie strace ich :rolleyes:

Trytytkami się mówi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trytytkami się mówi :naughty:

pierwszy raz słysze :polew: ważne że juz nie zgubie co już mi się zdarzyło :mysli:

Dla osiedlowych złodziejaszków to nie problem i tak mogą zawinąć kołpaki, jedynie to te skręcane na śruby ale takich chyba nie ma ori? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze stalowki mam troche w zlym stanie, ta zime na kolpakach ori , po zimie je pomaluje .... ale nie , i tak bede z kolpakami jezdzil, lepiej to wyglada niz stal, nawet czarna. Albo alu , albo kolpak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...