Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?


morsdicti

Na zimę:  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na zimę:



Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie takie garażowe malowanie felg jakąś srebrzanką nie przejdzie, taka felga brzydko wygląda :thumbdown:

myslę o zrobieniu tego proszkowo w stylu RAL 9006 ale grube ziarno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś założyłem zimówki, mam stalówki pomalowane na czarny mat samochód nabrał takiego surowego agresywnego charakteru, wygląda rasowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys kolpaki i sam sie sobie dziwie co mi strzelilo do lba :decayed:

Jak juz,to na zime ladne czarne stalowki, zima i tak auto wiekszosc czasu nie wyglada bo urypane od deszczu, blota, sniegu, soli itp itd,wiec lansu i tak nie bedzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę stal bez kołpaka. Tym bardziej że moja audi jest czarna to zadbana ładna stalówka będzie pasować.

Natomiast moja dziewczyna walczy o kołpaki...no ale audi jest moja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołpaki na stali w zime to tolerowałem w B5 albo w A3 8L, ale już do B6 czy do A3 8P nie przystoi zakładać wogóle stali.

Podstawowe minimum to alu 16'' na zime. Może być wzór byle jaki. Przeciez wzór kółeczka to sie kupi za grosze. Więc po co się męczyć i co rok czyścić z rudej stal ?

Zobaczcie tu - piekna A4 z bogatym wyposażeniem z S-line pakietem wewnętrzny a na stali stoi do tego bagażnik na dach i już auto jak dla dziadka.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-9tdi-s-line-2004-i1911806635.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to B6 lub A3 8P to takie luksusowe fury że nie przystoi zakładać stalówki ? :polew:

każdy zakłada co mu pasuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to B6 lub A3 8P to takie luksusowe fury że nie przystoi zakładać stalówki ? :polew:

każdy zakłada co mu pasuje :hi:

Śmiesz w to wątpić? I jeszcze jakieś śmiechy.

Z takim podejściem, to nie jesteś mile widziany na tym forum :angry:

:decayed:

A tak poważnie.

Szef 2 miechy temu kupił nowe 508 SW za grubą kasę (służbówka). Zimówki dali mu na stali, więc jeździ.

Skoro jemu to nie przeszkadza, to tym bardziej mnie.

U mnie też stal i wygląda dobrze :good:

Według mnie nawet lepiej niż na pierwszej lepszej małej alu.

W B5 nawet nawet sprzedałem zimowe alu (słoneczka) i kupiłem stal z mniejszym ET. Od razu samochód zaczął wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat racze luźny - chciałbym zobaczyć jaki jest trend :) Czy zmieniając koła na zimę (pytam ludzi którzy zmieniają na stalówki) zakładacie kołpaki czy jeździcie na samej stali (ja mam np: nowo malowane czarne stalówki pomalowane również szpilki i ciężarki na obręczach na czarno) ... wygląda to moim zdaniem o niebo lepiej od plastikowego kołpaka ...

Jeżeli jednak są tu zwolennicy kołpaków to pokarzcie na jakich jeździcie ... zarówno w B5 jak i B6 bo w obu autach latam na samej feldze stalowej.

To chyba tylko kwestia gustu :) Ja w poprzednim aucie miałem zimówki na stalówkach, kołpaków nie zakładałem bo kradną :) I jak już ktoś wspomniał, łatwiej jest umyć felgę z soli, co na pewno pomoże jej dłużej być w dobrym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kołpak to tylko oryginalny bo jeszcze jakoś to wygląda, ja tam mam na lato i zimę alu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...