Treść opublikowana przez Krystek_
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Jezeli beda rozne - jak moge to wymienic? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
To Panowie podpowieddzcie mi dlaczego mi sie tak szybko pala zarowki. Juz mialem rozne philipsy, osramy itp nawet po 90 zl za komplet - swiecily ladnie ale wszystkie zarowki raz lewa raz prawa wytrzymuja maks 1 miesiac. Teraz juz zaczalem kupowac zwykle po 7 zl. Probowalem.wymieniac 2 na raz, nie dotykam tego szkielka, styki przeczyszczone. Pala sie nie podczas jazdy tylko podczas zapalania zaplonu - nie swiatel. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja używam teraz Osram Night Breaker Plus H7, ale nie jestem z nich zadowolony, bardzo słabo świecą. Wcześniej miałem Blue Vision i byłem z nich zadowolony, ale krótko wytrzymały. Co miesiąc musze wymieniać nowe żarówki, w bagażniku mam chyba kolejne 2 komplety NB+, ponieważ co miesiąc wydawać 100 zł na lepsze to można zbankrutować. Macie jakiś sposób na tak szybko przepalające się żarówki?
-
Polecane opony letnie
Witam, także i mnie czeka kupno nowych opon. Wybór padł na opony marki Continental, tylko które: 1. Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R16 91 V 2. Continental ContiEcoContact 5 205/55 R16 91 V 3. Continental Sport Contact 2 205/55 R16 91 V Czym one się różnią? Chodzi mi o długą żywotność, ale wiadomo i o dobrą dynamikę jazdy ;-). Przebieg ok 15 tys rocznie, prędkość ok 130 km/h Czy lepiej wybrać inną markę, ale w grę wchodzi tylko Michelin, Goodyear lub Bridgestone.
-
Kluczyk scyzoryk
Jak to zrobisz, przytrzymujesz przycisk otwierania, przekręcasz i trzymasz ok 20s po czym wyjmujesz i pilot działa. U mnie to pomaga.
-
Jak doczyścić SWING'ową tapicerkę?
Polecam proszek Karchera RM 760. Kupiłem go w sklepie karchera za 28 zł kg. Proces prania tapicerki zajął mi z 10 h. Również mam siwą tapicerkę. Rozrobiony z wodą w 1l opryskiwaczu psiukałem na tapicerke i za pomocą odkurzacza piorącego wyciągałem brudną wodę. Od razu różnica była widoczna. Tylko nie przesadź z ilością tego proszku, bo potem mogą zostać białe plamy. Ja szczerze go polecam. Efekt jest super.
-
Czy tu powinna być jakaś pokrywa ?
U mnie w b6 mam takie podszybie i w wielu innych a4 to widziałem, więc nie wiem czemu ty tego nie masz. Jest to coś takiego Ory podszybie KPL rynienka odrzutnik AUDI A4 B6 B7 (2348309788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zdejmujesz tą uszczelkę (gumę), wkładasz tą pokrywę i z powrotem nakładasz uszczelkę. Do tego dochodzi taka malutka pokrywka do akumulatora.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Kupiłem Boscha TWIN 909 za 85 zł. Teraz jest rewelka, zgarniają super i nie ma bicia od kierowcy. Tylko trochę je słychać.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Narazie jednak nie planuję zmiany na aero. Ale muszę kupić nowe pióra bo te są już trochę zużyte. Te będą dobre http://moto.allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-a6-c5-bosch-aero-a933s-i2244115603.html czy lepiej trochę tańsze http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-2001-2004-b6-8e-bosch-twin-909-i2277381306.html
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Żeby nie zakładać już nowego tematu odnośnie wycieraczek proszę o napisanie czy moje ramiona są do wycieraczek aero czy zwykłych. Chcę zmienić pióra, bo już dobrze nie zgarniają. Które polecacie? Czy te Boscha http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-2001-2004-b6-8e-bosch-twin-909-i2277381306.html będą pasowały czy lepiej kupić coś lepszego? [/img]
-
ESP świeci się po dłuższym naciśnięciu pedału hamulca
Heh, miałem się zająć tym czujnikiem, ale po utworzeniu tego tematu, problem od razu zniknął. Dziwne, prawda? Sam nie wiem czemu, vag-a nie podpinałem, nic z tym nie robiłem. Od tamtego czasu ani razu mi się nie zapaliło ESP. Teraz działa jak należy.
-
ESP świeci się po dłuższym naciśnięciu pedału hamulca
Gdzie ten włącznik świateł stop się znajduje? Masz może nr katalogowy?
-
ESP świeci się po dłuższym naciśnięciu pedału hamulca
Mam pewien problem. Otóż gdy przytrzymam kilka sekund na postoju pedał hamulca, zapala mi się kontrolka ESP. Często zdarza się to np. na światłach kiedy trzymam hamulec nożny (ręcznego nie zaciągam ) Nie mogę tego wyłączyć. Tylko po ponownym uruchomieniu silnika kontrolka się nie świeci. Na forum nie znalazłem podobnego problemu tylko jeden temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15073 Czy to jest wina tego przełącznika?
-
Kierownica ciężko chodzi
Mam podobne objawy, czy po wymianie płynu wróciło, że tak powiem wspomaganie kierownicy? Lepiej chodzi czy tak samo jak wcześniej?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wczoraj z okazji iż było ciepło zmieniłem opony na letnie, a przy okazji wyczyściłem alufelgi APC + iron-x. Zostało trochę asfaltu na felgach ale tego już iron-x nie chciał wziąć, nie wiem czemu. W środku wszystkie plastiki umyte APC i nałożony PB NL. Na szyby AG Car Glass. Zajęlo mi to cały dzień,o 21 skończyłem. Dzisiaj wsiadając do samochodu poczułem się jak bym kupił nowe audi z salonu. Warto było poświęcić calutki dzień.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czytam już kilka dni fora i mam chęć przeprowadzic u siebie mini-detailing, jeśli tak to można nazwać . Do prania tapicerki planuję zakupić proszek Karchera 760RM. Chciałbym dokładnie wyczyścić wnętrze, czy wystarczy MEGUIARS SUPREME SHINE PROTECTANT + mikrofibra (wnętrze tzw. małyszówka). Na koniec zapach do auta CALIFORNIA SCENTS - Coronado Cherry. Co możecie polecić do odnowienia felg stalowych jak i aluminiowych? Z każdym miesiącem moja kolekcja będzie powiększana, a co za tym idzie Audi zamiast się starzeć będzie się odmładzał.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Takie pytanko odnośnie FIS-u. Czym różni się średnie spalanie z 1 a z 2? Czy 1 to średnie spalanie z ostatnich 30 km a 2 z ostatniego tankowania? Jak to jest, bo po przeczytaniu kilku stron zobaczyłem, iż niektórzy piszą o spalaniu z 2
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
m.in. tutaj możesz znaleźć trochę informacji http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3228.0
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Zwrócić zawsze możesz, ale raczej i tak ci go nie wymienią. Poczytaj sobie inne wątki a dowiesz się wszystkiego.
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Zajrzyj do tematów odnośnie aku. Zależy jaki kupiłeś. Jak to wiele osób mówi, dzisiejsze aku to nie te co kiedyś.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Gdzie to sprawdziłeś?
-
[B5 APR] Ciężko zagrzać auto
Mi wczoraj jak jechałem (ok. 50 km) przy -24 C nagrzał się maks do 80 stopni, a dzisiaj przy -18 już normalnie do 90 stopni.
-
[B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Ja wczoraj postanowiłem zakupić nowy aku. Wybór padł na Varte Silver 74 ah 750A.
-
[B6 AWX] Jak ręcznie zakodować zaprogramować pilota w oryginalnym scyzoryku?
Wczoraj wymieniałem aku i rozkodowały mi się 2 piloty. Próbowałem różnych sposobów, ale tylko podany przez truckmaniac działa. Wielkie dzięki
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja zakupiłem wczoraj Varte Silver 74 ah 750A.