Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?


morsdicti

Na zimę:  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na zimę:



Rekomendowane odpowiedzi

a ja uważam że temat całkowicie bez sensu bo każdy robi to co lubi, jedni jeżdzą na alu, jedni na stali, a reszta na stali z kołpakami i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest sonda, żeby stworzyć sondaż przedwyborcze :D I partią rządzącą tej zimy będzie Sojusz Kołpaków albo Ruch Czarnej Stali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie? Ma sens malowanie stalówek srebrnym lakierem (grube ziarno) takim jak alu?

Ma ktoś może jakąś fotkę? Możę VT?

Nie podoba mi się czarna felga a kołpaki troszkę trącą... Mam aktualnie z E36 malowane w czarny mat ale to nie to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w escorcie stalówki srebrne i powiem że wyglądały fatalnie. Moje skromne zdanie jak stalówki to tylko czarny mat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w escorcie stalówki srebrne i powiem że wyglądały fatalnie. Moje skromne zdanie jak stalówki to tylko czarny mat :decayed:

ja miałem w golfie III i mnie odpowiadało. Spróbuje fote podac...[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 13:31_________________________________________________3fed555ba407aa41med.jpg

malowane sprajem, ale bez jakiegoś super ziarna, takim zwykłym lakierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam takie kołpaki

http://moto.allegro.pl/kolpaki-15-audi-4-kolory-nowosc-i1880147254.html

kupiłem najtańsze bo po co się pchać w koszty. Że nie ori to wiem :P sam naklejałem znaczek :P

ale ja musiałem założyć bo każda fela stalowa jest w troszke innym odcieniu bo kupiłem używki i dwie mam z zapasów a dwie uzywane przez rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam takie kołpaki

http://moto.allegro.pl/kolpaki-15-audi-4-kolory-nowosc-i1880147254.html

kupiłem najtańsze bo po co się pchać w koszty. Że nie ori to wiem :P sam naklejałem znaczek :P

ale ja musiałem założyć bo każda fela stalowa jest w troszke innym odcieniu bo kupiłem używki i dwie mam z zapasów a dwie uzywane przez rok

Ja mam felgi 10 letnie i kryje je pod kołpakami - ale mam takie mega proste - Ori z BMW E36 - pomalowane czarnym matem i ze znaczkiem PORSCHE - taki dżołk :kox:

A tak zupełnie na poważnie, to zastanawiam się nad piaskowaniem ich i pomalowaniem w kolorze srebrnym, grubym ziarnem jak alu... Nie leżą mi kołpaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie macie na co pieniedzy wydawac,kolpaki sie nie nadaja najlepiej ori alus 15 lub stalowki ladnie odswiezyc czarnym matem :).Nie ma sensu inwestowac ciekawie jak wygladaja po zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne alu za śmieszną kase można wytargać więc po co bujać sie na stali polakierowanie czterech może nie profi bo na stolarni w tragicznych warunkach, za lakier zapłaciłem 40zł szału niema ale wole to niż kołpaki albo stal na zime

IMAG0305.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...