Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] "Pływanie silnika" na wybojach


kszychusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam taki dziwny problem z silnikiem, a mianowicie:

jadąc wolno na 1,2 biegu tak do 40km/h po drodze z wybojami i wgłębieniami, odczuwam jakby silnik plywal mi pod maską wjezdzajac w wblebienie drogi i z niego wyskakujac, obroty przy tym mi plywaja (taki kangurek) widac to ewidentnie na drążku zmiany biegów, ktory to sporo rusza sie przód-tył. Objaw znika jak puszcze gaz. Dodam ze jestem po wymianie amorów, dwumasa i sprzęgła. Czy to sa objawy wywalonych (zbyt już wymiękczonych) poduszek? Mechanik zagladal na nie, ale nic z nimi nie robil (nie szarpał nie podważał) i stwierdzil ze "sa całe". :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sa cale nie popekane to nie oznacza ze sa dobre musisz jeszcze raz je sprawdzic sprawdz tez czy poduszki i lapy pod skrzynia u mnie gdy mialem AJM tez byl taki objaw i okazalo sie ze lapa pod skrzynia jest popekana wymienilem i wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze wykopuje stary temat...ale niestety jeszcze nie rozwiazalem tego problemu, nikt z tutejszych mechanikow nie jest w stanie powiedziec czy to poduchy, ale dodatkowo zauwazylem ze gdy silnik jest juz nagrzany do 90 to na postoju gdy dam 2tys. obrotow to zaczyna wibrowac auto. Na zimnym silniku nic takiego nie ma... co o tym sądzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...