Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Rzuca na koleinach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za opinie, pozostaje tylko założyć 16" zimówki :)

Opublikowano

Dzięki koledzy za opinie, pozostaje tylko założyć 16" zimówki :)

:good: ja też zakładam :hi:
Opublikowano

dokladnie, to najczesciej wina opon jak rzuca w koleinach. Ja mam letnie 225/40/18 i czasami rzuci lub sciagnie w jedna ze stron w koleinie, zwlaszcza jak jezdnia jest nachylona. Po zmianie na zimowki 205/50/17 jest o wiele lepiej.

Opublikowano

ja wymieniłem zawieszenie z 1ba na 1be i przez jakiś czas auto trzymało się dobrze. Teraz na nierównościach przestawia samochód ale to właśnie może być wina zużytych amortyzatorów przednich (zamontowałem używane od zawieszenia 1be). Niebawem je wymienię i zobaczymy czy to pomoże. Pozostałe elementy zawieszenia z przodu - nowe, amory z tyłu też nowe więc pozostają te z przodu. Opony - 16" więc to nie po ich stronie wina.

Opublikowano

Ja wrzuciłem wczoraj 15' 195/65 do swojego s-line i jest gitarka przeszedłem z 17' 235/45 to teraz i komfort się zwiększył i autko bardziej zapi... :) a na koleinkach też spokój

Opublikowano

U mnie w b7 przy rozmiarze 205/55/16 opony zimowe m+s też starsznie rzuca na kolejnach robiłem geometrie 3d i nic nie pomogło zawiecha jest ok pozostaje chyba tylko mocno trzymac kierownice najgorzej jest przy wyprzedzaniu na kolejnach masakra samochod sam zmienia tor jazdy.

Opublikowano

U mnie w b7 przy rozmiarze 205/55/16 opony zimowe m+s też starsznie rzuca na kolejnach robiłem geometrie 3d i nic nie pomogło zawiecha jest ok pozostaje chyba tylko mocno trzymac kierownice najgorzej jest przy wyprzedzaniu na kolejnach masakra samochod sam zmienia tor jazdy.

A ja zmieniłem z 17" na zima 16" i jest :good:

coś z twoją furą arturektdi jest nie tak

Opublikowano

coś jest ale co??? samochod jest bezwypadkowy nic nie stuka nic nie puka hmmm może dlatego że mam na przodzie goodyer-y a styłu dunlop ale co za roznca mam jeszcze a4 b5 i tam przy rozmarze 195 mozna i zalozyc kazda opone z innej wioski a ona jdzie jak po torach szczerze to wole jezdzic to b5 he

Opublikowano

Napisz, jakie masz fele, jaki rozmiar, szerokość i ET.

Opublikowano

coś jest ale co??? samochod jest bezwypadkowy nic nie stuka nic nie puka hmmm może dlatego że mam na przodzie goodyer-y a styłu dunlop ale co za roznca mam jeszcze a4 b5 i tam przy rozmarze 195 mozna i zalozyc kazda opone z innej wioski a ona jdzie jak po torach szczerze to wole jezdzic to b5 he

Moim zdaniem był walnięty miałem kiedyś tak samo z b6 :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.