Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przegub wewnętrzny??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

mam problem ze swoja a4 b6, przeglądam ten dział i widzę podobne problemy,ale czy te same... ??

mianowicie, audik zaczyna trzepać prawym kołem, nie przenosi się to w czasie jazdy na całą budę, ewidentnie czuć ze z okolicy prawego koła, wstrząsy pojawiają się w czasie przyspieszania na 4, 5 biegu przy prędkości ok. 70 80 km/h i to nie zawsze, a giną przy 85- 90km/h problem znika, na niższym biegu w ogóle nie występuje taki objaw, stuków na zakrętach jeszcze nie zauważyłem, to początek padającego przegubu wewnętrznego??

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Opublikowano

Witam serdecznie

mam problem ze swoja a4 b6, przeglądam ten dział i widzę podobne problemy,ale czy te same... ??

mianowicie, audik zaczyna trzepać prawym kołem, nie przenosi się to w czasie jazdy na całą budę, ewidentnie czuć ze z okolicy prawego koła, wstrząsy pojawiają się w czasie przyspieszania na 4, 5 biegu przy prędkości ok. 70 80 km/h i to nie zawsze, a giną przy 85- 90km/h problem znika, na niższym biegu w ogóle nie występuje taki objaw, stuków na zakrętach jeszcze nie zauważyłem, to początek padającego przegubu wewnętrznego??

Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu

to predzej objaw niewyważonego kola :cool1:

Opublikowano

miałem kiedyś coś podobnego i wyszło na niewyważone koło... (albo coś z oponą jest nie tak).. ale tak czy inaczej zaczął bym od sprawdzenia koła... przełóż koła i sprawdz czy bedzie taki sam objaw..

Opublikowano
  • Autor

dopiero w sobotę złapie trochę czasu, wiec poeksperymentuje. Dzięki za porady, dam znać jak poszło

Opublikowano

na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?

Opublikowano

na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?

napewno nie to...

kolego dragunovv ja cos podobnego mialem przez zime w zeszlym roku, tylko ze przy mniejszej predkosci i w lewo, az kierownica szarpalo i do dzis nie wiem co to :blink:

postaram sie poszukac tego watku[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176670.0

,mie cos takiego sie dzialo i do dzis nie mam odpowiedzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.