Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

OK Dzięki. A odnośnie tego płynu to brać typ 200 zamiast SL-6 do samochodów z ESP?Bo już zamówiłem SL-6 ale jak coś to jeszcze mogę zmienić.

Opublikowano

Ja zabrałem TYP 200 jak dev pisał i powiem szczerze, że jest rewelacja :good:

Dev, a co jak nie wymienię płynu w układzie od sprzęgła? :mysli:

Opublikowano

OK Dzięki. A odnośnie tego płynu to brać typ 200 zamiast SL-6 do samochodów z ESP?Bo już zamówiłem SL-6 ale jak coś to jeszcze mogę zmienić.

SL6 vs Typ200 maja prawie te same parametry

roznica jest tak ze Typ200 mozna wymieniac co 3 lata a nie tak jak w przypadku SL6 co 2 lata[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________

Dev, a co jak nie wymienię płynu w układzie od sprzęgła? :mysli:

teoretycznie to nic, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze po wymianiem ze lepiej nastepuje wysprzeglanie

uwazajcie na odpowietrzniki i same silowniki bo sa z plastikowe i mozna narobic balaganu

Opublikowano

OK Dzięki. A odnośnie tego płynu to brać typ 200 zamiast SL-6 do samochodów z ESP?Bo już zamówiłem SL-6 ale jak coś to jeszcze mogę zmienić.

SL6 vs Typ200 maja prawie te same parametry

roznica jest tak ze Typ200 mozna wymieniac co 3 lata a nie tak jak w przypadku SL6[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________

Dev, a co jak nie wymienię płynu w układzie od sprzęgła? :mysli:

teoretycznie to nic, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze po wymianiem ze lepiej nastepuje wysprzeglanie

uwazajcie na odpowietrzniki i same silowniki bo sa z plastikowe i mozna narobic balaganu

Dzięki, ja szczęście zrobiłem, ale lubię wiedzieć :good:
Opublikowano

płynu nie spuszczasz tylko wymieniasz

wyciągasz ze zbiorniczka ile sie da i zalewasz swiezym

w tym przypadku kolejnosc nie ma znaczenia

Słuchajcie tego człowieka jeśli macie wątpliwości w sprawie układu hamulcowego. On wie wszystko w tym temacie :naughty:

Dzwonie do kumpla jaki klocki najlepiej założyć na przód. On do mnie, że z tym muszę się zgłosić do DEVASTATION. Więc szukam i już jest klocki na przód FERODO FDB1717. Jeszcze tylko Tomku jakbyś na tył mi cos polecił :hi:

Opublikowano

FDB1083

Opublikowano

FDB1083

Dzięki wielkie. Pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.