Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Problem z kontrolka AIR BAG


gocher87

Rekomendowane odpowiedzi

biega o jakiś błąd, więc trzeba podłączyć pod vag_a i będzie wiadomo więcej o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki program ,kotry laczy sie poprzez interfejs( mona kupic na allegro 120 zl np. viaken) i sprawdzasz nim np. bledy. Kontrolka od Air bag moze zaswiecic sie z roznych powodw , zaczynajac od przesuniecia fotela( mozliwy wtedy chwilowy brak styku). wszystko zalezy od kodu bledu , ktory wyswietli VAG. Radze poczytac troche watkow o takich sprawach na forum. bylo troche tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pamietam to bawilem sie fotelem :D i jakos wtedy sie zapalila hmm nie wiedzialem ze to takie czule :D pobawie sie :)

No niestety autko ma juz 8 lat .

Tzn , tak kolego przeczyscic styki, najlepiej na odlaczonym aku. spiac dokladnie i wtedy mozna kasowac blad . ale wpierw sprawdz bledy i wyjdzie gdzie tkwi przyczyna.

1. Usuwasz usterke powodujaca blad

2. Kasujesz blad vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to ja też mam podobny problem, już od kilku miesięcy. Najpierw kontrolka AIRBAG migała, z czasem coraz częściej a teraz świeci się już cały czas. Byłem na VAG-u i dowiedziałem się, że powoduje to czujnik poduszki pasażera i mechanik mi powidział, ze czunik ten znajduje się pod siedzeniem pasażera. Wykręciłem fotel i znalazłem tam cały komputer, jakiś czujnik też ale to chyba od poduszki bocznej fotela. Czy może wiecie gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik, bardziej z przodu czy bardziej z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...