Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Przegub wymiana


SebMis

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się tylko upewnić, jeśli "pstryka" przy przyspieszaniu na skręconych kołach to przegub zewnętrzny do wymiany?

Drugie pytanie czy warto kupić przegub lobro z allegro np: http://www.allegro.pl/item324720315_lobro_przegub_napedowy_audi_a4_a6_vw_passat_skod.html ?

no i najważniejsze pytanie czy ten lobro 301961 to odpowiednik 4D0 498 099, bo nie mogę nigdzie znaleźć jednoznacznej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się tylko upewnić, jeśli "pstryka" przy przyspieszaniu na skręconych kołach to przegub zewnętrzny do wymiany?

Tak to przegub do wymiany.

Co do reszty to nie moge nic powiedzieć ja kupowałem firmy Febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobro jak najbardziej godna firma ,sam mam z allegro tylko spidana i nienarzekam b.dobrze sie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wymiany przegubu. Nie wymienialem jeszcze samodzielnie wiec pytanko czy jest to skomplikowane? Można samemu wymienic czy raczej jechać do mechanika? Jesli mechanik to jakie są przybliżone koszty? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wymiany przegubu. Nie wymienialem jeszcze samodzielnie wiec pytanko czy jest to skomplikowane? Można samemu wymienic czy raczej jechać do mechanika? Jesli mechanik to jakie są przybliżone koszty? Pozdrawiam

Z tego co sie przygladałem mechanikowi to myśle że nie jest jak ktoś ma narzedzia. Trzeba odkęcić przegub nastepnie rozpiąć dwa wahacze te od strony pasażerskiej dolny i górny. Potem wyjąć przegub no i w odwrotnej kolejności założyć. Ja zapłaciłem u mechanika 40 zł za robociznę no ale co mechanik to inna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 30zł,a mechanik robił mi to dwa razy gdyż za pierwszym razem przegub nie pasował do półośki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz to sam i nietrzeba wypinac wachaczy na 1 raz -max.2h opis w dziale warsztat,a fotki moge ci podeslac na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz to sam i nietrzeba wypinac wachaczy na 1 raz -max.2h opis w dziale warsztat,a fotki moge ci podeslac na pw

Sorry, ale za 30-40 zł to nie chciało by mi się rąk myć ze smaru do przegubów.

A jeszcze bym się kawy w tym czasie napił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0 tu nie chodzi o kase ale o to ze przy swoim aucie mozesz coś zrobic sam i miec satysfakcje z wykonanej pracy.[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 22:11 _________________________________________________Nie było łatwo ale się udalo przegub wymieniony :) Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...