Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Przegub wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się tylko upewnić, jeśli "pstryka" przy przyspieszaniu na skręconych kołach to przegub zewnętrzny do wymiany?

Drugie pytanie czy warto kupić przegub lobro z allegro np: http://www.allegro.pl/item324720315_lobro_przegub_napedowy_audi_a4_a6_vw_passat_skod.html ?

no i najważniejsze pytanie czy ten lobro 301961 to odpowiednik 4D0 498 099, bo nie mogę nigdzie znaleźć jednoznacznej odpowiedzi?

Opublikowano
Chciałbym się tylko upewnić, jeśli "pstryka" przy przyspieszaniu na skręconych kołach to przegub zewnętrzny do wymiany?

Tak to przegub do wymiany.

Co do reszty to nie moge nic powiedzieć ja kupowałem firmy Febi.

Opublikowano

lobro jak najbardziej godna firma ,sam mam z allegro tylko spidana i nienarzekam b.dobrze sie trzyma

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie wymiany przegubu. Nie wymienialem jeszcze samodzielnie wiec pytanko czy jest to skomplikowane? Można samemu wymienic czy raczej jechać do mechanika? Jesli mechanik to jakie są przybliżone koszty? Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie wymiany przegubu. Nie wymienialem jeszcze samodzielnie wiec pytanko czy jest to skomplikowane? Można samemu wymienic czy raczej jechać do mechanika? Jesli mechanik to jakie są przybliżone koszty? Pozdrawiam

Z tego co sie przygladałem mechanikowi to myśle że nie jest jak ktoś ma narzedzia. Trzeba odkęcić przegub nastepnie rozpiąć dwa wahacze te od strony pasażerskiej dolny i górny. Potem wyjąć przegub no i w odwrotnej kolejności założyć. Ja zapłaciłem u mechanika 40 zł za robociznę no ale co mechanik to inna cena.

Opublikowano

Ja zapłaciłem 30zł,a mechanik robił mi to dwa razy gdyż za pierwszym razem przegub nie pasował do półośki :>

Opublikowano

zrobisz to sam i nietrzeba wypinac wachaczy na 1 raz -max.2h opis w dziale warsztat,a fotki moge ci podeslac na pw

Opublikowano

Ok dzięki za info jutro się za to zabiorę krzysiek23 jak możesz to podeślij fotki będe wiedział czego się spodziewać :)

Opublikowano

zrobisz to sam i nietrzeba wypinac wachaczy na 1 raz -max.2h opis w dziale warsztat,a fotki moge ci podeslac na pw

Sorry, ale za 30-40 zł to nie chciało by mi się rąk myć ze smaru do przegubów.

A jeszcze bym się kawy w tym czasie napił.

Opublikowano

szogun0 tu nie chodzi o kase ale o to ze przy swoim aucie mozesz coś zrobic sam i miec satysfakcje z wykonanej pracy.[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 22:11 _________________________________________________Nie było łatwo ale się udalo przegub wymieniony :) Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.