Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] juz po chipie u autoseby (Wroclaw):)


Rekomendowane odpowiedzi

a mi to wyglada na autoreklame nic wiecej

he, he - nie ma w tym nic tajemniczego, jestem zywa osoba z Wroclawia (no podwroclawia...) ani forum pasata ani akp nie ma tak mocno wydzielonej poddzialki tuningowej (dlatego tu opisalem calosc by nie zbila sie z watkiem o wymianie galki biegow i watkiem o montazu niebieskich ledow w schowku.

W sumie trafilem na A4-klub szukajac kogos komu podobno cos Seba skopal (taka informacje na forum pasata "zaslyszalem")

http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/b5_afb_autoseba_chip_tuning_wroclaw_komu_robil-t26384.0.html

Nie udalo mi sie dotrzec do niczego innego niz "slyszalem, ze..." (a udalo mi sie dotrzec do kogos kto AFB chipowal juz u niego wczesniej). zaryzykowalem i opisalem jak bylo

Warsztat seby to mieszkanie, komputer i programator a hamownia to droga, "tarczka" przyczepiania do kola i laptop. On programuje i lutuje a taki "wspolpracownik"/pracownik rozkreca/skreca ecu, hamuje auta z klientami

... ale do takiego chipowania seryjnego popularnego auta nic wiecej nie trzeba

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek4net napisał:

no szkoda, ze nie bylo to w 100% sprawne w momencie chipowanie...Nie wazne, dzis to historia

Przy programie, pierwszym i drugim przepływka była "nówka". Zawsze wysra mi się w między czasie, czytaj po około4 miesiącach. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy programie, pierwszym i drugim przepływka była "nówka". Zawsze wysra mi się w między czasie, czytaj po około4 miesiącach. :kwasny:

zalozylem ze przeplywka juz zdychala Ci przy chipowaniu bo:

1) wykres seri dziwnie Ci sie zachowal w koncowce i troche mocy do serii zabralko mimo ze to byla zima!

2) wykres momentu "po chipie" zjezdzal w dol od 2800 (dziwne...)

3) na AKP po naprawie czegos tam (ale majac uwalona przeplywke) napisales

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=62815&postdays=0&postorder=asc&highlight=wowo+logi&start=20

meszrum

>przepływomierz jest w stanie agonii. tnie dawki dramatycznie.

>auto przestaje jechać przy 2600.

wowo

>wiesz co jest najdziwniejsze..? Te auto wcześniej nie jeździło tak dobrze jak teraz

dobra, to nie Twoj watek wiec nie bedziemy terza rozbierac Twojego auta na srubki:)

Nie czuj sie przeze mnie sledzony(ten link) po prostu naprawde troche postudiowalem logi innych by wymyslic sobie co ja chce

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wdaję się z tobą w polemikę, bo widzę że zawsze musi wyjść na Twoje i jesteś tu nowym guru. Życzę bezbroblemowej ekspoloatacji stjuninkowanego paska. Do zaobaczenia na trasie.

POZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze ten watek juz sie wyczerpal...

Jesli beda jakies nowosci w temacie tego auta i tego programu, to odblokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...