Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''


KrzyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Oto zdjęcia z szybkiej sesyjki mojego nowego autka.

Audi A4 1.9 TDI 116 KM AJM 2000r. po II lifcie przebieg 171 tyś. (sprawdzony i potwierdzony) :audi::a4fan:

Autko posiada na wyposażeniu: :naughty:

- klimatronic,

- tempomat,

- 4 x AIR BAG,

- 2 x elektryczne szyby,

- domykanie szyb,

- elektryczne lusterka,

- centralny zamek,

- ABS,

- ASR,

- 1/2 FIS,

- halogeny,

- aluminiowe felgi,

- zmieniony końcowy tłumik (jeszcze w niemczech),

- pakiet oświetlenie,

- alarm,

Dokonane zmiany: :th:

- wymiana wszystkich pasków i napinaczy,

- dywaniki do wnętrza,

- ori felgi 16",

- komplet opon Good Year Excellence 205/55/16,

- podłokietnik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego klekota:)

Tym razem spod znaku miedzi:)

Autko dość ładne, fajne wyposażenie, ale Twoja felga jest wg mnie tą, której najbardziej nie lubię. Bez urazy oczywiście, bo wszystko to jedynie rzecz gustu.

Pzdr i szerokiej drogi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Autko jest na PIATKE Z PLUSEM tylko felgi niepasują do niego :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele wieksze , ściemka, zawiasik lekko w dół i juz jest git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 1 są fajne :th: [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 22:07 _________________________________________________ahaaa w ogóle fajna audiczka , widać ze zadbana , oby służyła jak najdłużej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje, osobiście zapodałbym jakies sprezyny obniżające min -30mm, i ściagnąlbym oznaczenia z tylniej klapy. co to masz za wydech, czy tylko same końcówki?? ładnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia z szybkiej sesyjki mojego nowego autka.

Audi A4 1.9 TDI 116 KM AJM 2000r. po II lifcie przebieg 171 tyś. (sprawdzony i potwierdzony) :audi::a4fan:

A tutaj albumik ze zdjęciami: :evil:

http://krzysio133.fotosik.pl/albumy/401913.html

Witam, Wasze auto ładnie wygląda, ale niestety przygody blacharskie były... pewnie kupiliście ją przede wszystkim ze względu na niski przebieg. Niech Wam służy jak najlepiej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego wnioskujesz że były przygody blacharskie?? Po czym poznajesz na zdjęciu, jak trafisz to o czym ja wiem (żaden wypadek), to zwracam honor .

Pozdrawiam

Co prawda ze względu na doświadczenie to ja powinienem być egzaminującym a Ty egzaminowanym, ale co tam, niech będzie po Twojemu. Odpowiem tak - sprawa widoczna gołym okiem na zdjęciach - dotyczy prawego boku. I pamiętaj, że nie powiedziałem, że Twoje auto wypadło z Boeninga w czasie lotu, tylko, że ma za sobą przygodę/przygody. Wiem, wiem, Twoje auto masz już 8 lat, i nie znasz jego historii dzień po dniu, więc dokładnie mi tego nie potwierdzisz, to nie jest ważne, ważny jest fakt. Widzę, że jesteś z Legnicy, nieraz jeżdżę przez to miasto, to możemy sprawę załatwić do końca, jeśli oczywiście zechcesz. Pozdrawiam Cię. miczek.mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...