Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MW3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja podejrzewam że kolega zassał gre i pomylił pojęcia zainstalowanie/ściągniecie

Opublikowano

1200 dyskietek, wiesz ile się schodzi zrzucić na dysk i rozpakować :naughty:

Commodore pewnie :polew: :polew:

hmmm.... wspomnienia, miałem Amige 600 - to były czasy żonglowania MK2 na 4 dyskietkach :kox:

Opublikowano

ja gram na PC :)

Opublikowano

ja gram na PC :)

Karol to podaj nicka jaki tam masz i kolega Cię dopiszę do listy na 1 stronę :wink4:

Opublikowano

to i ja podam mój nick :gwizdanie:

można mnie dopisać :decayed:

voodoodoom [PL] [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:20_________________________________________________i jak panowie gracie coś? :gwizdanie:

który stopień już macie? nad jaką bronią pracujecie? :cool1:

Opublikowano

MOJ BARDZO ORYGINALNY :) KERCZI

Opublikowano

Ruszylibyście ten wątek, bo chce się dowiedzieć czegoś o tym MF, jak już zmasteruje BF3 i mi się nim odbije, to mam zamiar się przesiąść na MF3 :gwizdanie:

Opublikowano

to mnie tak samo dodajcie do PC mój nick "chudy131080" :hi:

Opublikowano

ja narazie gram kampanie :) dopiero co kupilem xboxa i narazie ucze sie celowac na padzie :polew: jak zaczne grac w sieci dam znac :good:

Opublikowano

Mam już odznakę experta "M4" i "MP9" :good:

Ogólnie, przesadzono trochę z możliwościami pistoletów maszynowych w ulepszeniu "Akimbo" - robi za dużą sieczkę :evil:

za***ista sprawa z możliwością zastawiania "min talerzowych"

Teraz czekam na odblokowanie Kałacha :kox:

Lipa jest, że przy Atucie "Padlinożerca" uzupełnia Ci się tylko amunicja z podstawowej broni i zapasowej :kwasny: a granaty itp. nie.

Ogólnie, MW3 wymiata :good:

Grajcie panowie, za jakiś czas może się ustawimy i coś pogramy :cool1:

Opublikowano

ok miny skaczące robią robotę :good:ja mam dopiero 48lvl za dwa będzie konkret giwera.

Opublikowano

ok miny skaczące robią robotę :good:ja mam dopiero 48lvl za dwa będzie konkret giwera.

na co konkretnie czekasz? :mysli:

ACR 6.8?

Opublikowano

no na ACR w MW2 robił robotę.Dzisiaj morze już odblokuje :kox:.

Opublikowano

Ja teraz zaczynam pracować nad lekką bronią typu PM-9 :evil:

Assault Rifles - są trochę za toporne i nie nadają się na wszystkie mapy :thumbdown:

Opublikowano

No i jak tam Modernerzy :kox:

Daje radę to multi ?

Opublikowano

multi jest git jak dla mnie :good:

Opublikowano

jest :kox: ale jada ze mna :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

79 lvl :cool1:

współczynnik killów/dedów 1.14 :decayed:

a jak wam leci NOOBy? :kox:

Opublikowano

ja dopiero 64 lvl czekam na kałacha.

Opublikowano

79 lvl :cool1:

współczynnik killów/dedów 1.14 :decayed:

a jak wam leci NOOBy? :kox:

Jaki czas spędzony w grze na 79 lvl ?

~ Ja czekam, aż mi się znudzi BF3 to chyba odpalę tego Moderna z ciekawości..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.