Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest to możliwie zamówiłem dzisiaj przez telefon ubezpieczenie na moja mamę ja jestem współwłaścicielem. Mama ma wszystkie zniżki ja mam 0 ponieważ prawo jazdy mam od lutego dopiero. Kwotę jaką wyliczyła pani w ALIANZ to 418zł za rok. Czy jest to możliwe że alianz nie liczy tak jak inne firmy zwyżki za wiek i długość posiadania prawa jazdy u współwłaściciela?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy liczy czy nie ale wiedz jedno - kolega jak wziął OC u nich i chciał wypowiedzieć to cuda na kiju się działy. Dobrze, że miał za potwierdzeniem odbioru bo wmawiali mu, że nic nie dotralo i OC zostanie przedłużone. Co się napisał to nikt mu nie zabierze i powiedział nigdy więcej. Tak tylko ala tych directów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony bo Alianz to jedna z najdroższych jeśli nie najdroższa firma ubezpieczeniowa jeśli chodzi o OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdziwiony troszkę ale opinie ALIANZ ma raczej pozytywne.

Opinie mają bardzo dobre to prawda, na ich stronie jest kalkulator ubezpieczenia, oblicz sobie tam składkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam zrobione u nich ubezpieczenie wyszło 418zł. A kalkulator nie chce danych współwłaściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam zrobione u nich ubezpieczenie wyszło 418zł. A kalkulator nie chce danych współwłaściciela.

Obliczałem na ich stronie składkę dla siebie (nie mam współwłaściciela) to przy 50% zniżce wyszło mi 1200 zł za samo OC :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś masz źle wypełnione widocznie ja korzystam z zniżek mamy -60%

Nie wydaje mi się bo siedzę trochę w ubezpieczeniach :wink4: i wiem, że Alianz na OC tylko traci jako firma i właśnie dlatego nie tak dawno podnieśli składki prawie dwukrotnie swoim klientom i mnóstwo ludzi zrezygnowało z ich usług.

Dlatego zdziwiła mnie wysokość Twojej składki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem we wcześniejszych tematach

w ALLIANZ DIRECT przynajmniej do końca roku nie ma zwyżki na wiek współwłaściciela

także liczycie na mamę/tatę i tyle

a potem się dopisujecie

wszystko jest ok i spokojnie na takim ubezpieczeniu można jeździć

pewnie za jakiś czas to zmienią ale na razie można korzystać

pozdrawiam [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 00:12_________________________________________________ALLIANZ i ALLIANZ DIRECT to dwie różne firmy

a co do wypowiedzeń jak już ktoś wcześniej powiedział trzeba pilnować i zachować je bo nawet po 3 msc mogą się przypomnieć i jak nie pokażesz im wypowiedzenia to płacisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oc dla młodych kierowców bez zniżek polecam you can drive :P

Jak macie poniżej 30 lat to mają nie do pobicia ceny :)

Ja z 10 % zniżek za mojego parcha płaciłem 680 zł, przy 20 % zniżek wyszło by 560 zł.

Nazwa śmieszna ale to tak naprawdę ergo hestia, jak mnie policjanci do kontroli zatrzymali to jak zobaczyli polisę powiedzieli że sobie jaja z nich robię i sprawdzali czy auto ma w ogóle oc - oczywiście wszystko okazało się ok ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...