Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiennik jak i zarówno najdroższy zmożliwych może przysworzyć kłopotu z poprawnym działaniem, ja załorzyłem HP za 12zł i wskaznik działa poprawnie już tak od 3 miesięcy i po co płacić za OE 70zł albo za jakiś średni 50zł, nie ma sensu. Trafisz albo nie jak ma działaś to i tanie będzie działać a dzisiaj i tak wszystko jest robione MADE I CHINA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: auto za 30 tyś zł a czujnik kupujesz za 12/ zaczniesz od remontu silnika to sie dowiesz co z czujnikami nieoryginalnymi jest nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 10 lat sprzedaje różne marki oryginalne i nie zamienniki lepsze i gorsze, nigdy nie doprowadziło to jeszcze do naprawy silnika. Bynajmiej nie czujnik odpowiadający za wskazanie tem na zegarach, a że są pewne rzeczy kiedy nie kupuje brzydko mówiąc gawna to i owszem, wyrazam ogolną opinie na temat zamienników, OE robionę są również w chinach jak chcesz to zapraszam udowodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te czujniki wysiadają b.często, w warsztacie gdzie serwsiuje OOOO kupują je na "tony" bo zamienniki potrafią być walniete od razu (tak ja miałem) oryginał jak na razie działa pół roku. Gdy czujnik był walniety potrafił czasami działać OK, potem co chwile zminiał wskazania, aż w koncu zdechł. Jego uszkodzenie moze spowodować przegrzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wymieniałem krucieć i przy okazji załozyłem nowy czujnik (ori) i po 3 miesiącach musiałem włożyć wyjętą używkę bo nowy padł :polew:

Objawy: zaświecił się check, brak ssania na zimnym silniku, auto lekko zmulone, błąd w sterowniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że u mnie nie wywala błędów :F[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 12:15_________________________________________________Dzisiaj podłączyłem VAGa, ale nie wiedziałem dokładnie, które bloki mam sprawdzić więc podaje te, w których widziałem temperaturę :D

kqzwT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co w kleiłeś to grupa 001 czwarte pole powinno być 0000 0000,ładowanie aku troszkę niskie,reszta oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem test zegarów i załamka, wskazówka temperatury poleciała na 130*C i po wyłączeniu zapłonu już tam została :D

Wyjąłem licznik i próbuje coś wymodzić z tym, ale nie wiem jakie będą tego efekty.

Da się dostać jakąś używkę właśnie tego wskaźnika temperatury?

32.m4v

ElzlLs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wskaźnik temperatury do wymiany ,nic więcej

mam to samo od 2 miesięcy ,byłem u kilku magików podpinali pod kompa i testowali zegary .Co jakiś czas wraca do zera i działa normalnie ,po kilku dniach to samo szaleje .

Zwyczajnie sie prze kalibrował - nic więcej

Proponuje kupić używane zegary na allegro ,rozebrać i wymienić tylko ten od temperatury ,wszystko jest na kostkach więc nie ma problemu .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem itd. na razie prawidłowo pokazuje temperaturę i tak dalej. Zobaczymy na ile to zadziała :D Na razie jestem zadowolony z efektu.

Rozebrałem to wszystko poruszałem wskazówkę itp. i działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylbym wdzieczny za pomoc, otoz wkladam kluczyk i jest 70 stopni, przekrecam stacyjke i mam 80 stopni i podczas jazdy dochodzi na 110 i tak trzyma. Wymienilem czujnik g2/g62 niby ori ze znaczkami audi i vw i made in luxebburg 4 piny zielony i dalej to samo. Jezdze juz tak 3 tydzien i vag najpierw pokazal g2 a teraz ze oki na klimatroniku jest 90 o co chodzi? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo rozkręcić zegary i przesunąć wskazówkę na swoje miejsce, albo kilkanaście razy włączyć i wyłączyć zapłon (u mnie jak silnik był zimny to miałem 90*C, jak rozgrzany to 130*C :grin:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to zagadka... dzis zauwazylem ze na zimnym przy pierwszym odpaleniu czy kolejnym tak samo po przekreceniu wskazowki odrazu na 70 leci co dziwne ze bez kluczyka jak wlacze pozycyjne to tez na 70 leci zgasze spada ponizej 60. Jest tu jakis magik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak mówię, rozkręć te zegary i ustaw wskazówkę na swoje miejsce "_"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...