Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie, ja mialem ori grafitowe felgi.

Teraz pytanie, czy piec, czy proszek... ja bym to zrobil piecowo.

Norbi ostatnio malowal piecowo fele w RS4 na grafit i wyszly za***iście.

proszek :) dla siebie ? bo ostatnio sprzedał jakieś do Krakowa ale były srebrne chyba ...[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________

Ja na 1BV i 19" mialem dosc, a co dopiero na gwincie :kox:

tak się trafiło :naughty: co zrobić cholera :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

466.jpg

Grafit czy mat ??????

białe !!!!!!!!!!!!!

ale w B2 :naughty:

Opublikowano

do b6, będzie miodzio

lepiej niż grafit[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________http://farm5.static.flickr.com/4139/4916794059_eb34c86d5d_b.jpg

może kolor nie taki sam, ale pogląd jest

Opublikowano
  • Autor

do b6, będzie miodzio

lepiej niż grafit

zapewne fajnie by to wyglądało tylko nie przy tym kolorze i elementach czarno matowych

Opublikowano

można zgubić pasażerkę i zakupy z Carrefour'a :polew: EOT ja mam profil 70 na 16'' i 5" lifta i jak się wpierdzielę w dziurę to też boli, nie wyobrażam już sobie męki na 19" i niskim profilu

Opublikowano

DSC_0020.jpg

Najlepsze zdjecie bo w końcu z moją byłą B6 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

DSC_0020.jpg

Najlepsze zdjecie bo w końcu z moją byłą B6 :kox: :kox: :kox:

były czasy :naughty:
Opublikowano

do b6, będzie miodzio

lepiej niż grafit

zapewne fajnie by to wyglądało tylko nie przy tym kolorze i elementach czarno matowych

za przeproszeniem pier..lisz :decayed:

ale Twój wybór :wink4:

Opublikowano
  • Autor

do b6, będzie miodzio

lepiej niż grafit

zapewne fajnie by to wyglądało tylko nie przy tym kolorze i elementach czarno matowych

za przeproszeniem pier..lisz :decayed:

ale Twój wybór :wink4:

:polew:

pogadamy może zrobisz jakąś przymiarkę VT :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.vividracing.com/forums/gallery/files/5/5/4/3/IMG_3074a.jpg

czarnej na pewno nie rób :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:39_________________________________________________http://www.audizine.com/classifieds/data/68/AudiB6S4AvantBlue02.jpg

Opublikowano

biale kolo to lans, pytanie, czy Waski chce sie jakos mocno lansowac :naughty:

no i bialy do czarnych lusterek/dachu srednio pasuje.

Opublikowano

biale kolo to lans, pytanie, czy Waski chce sie jakos mocno lansowac :naughty:

naklejkę F1 ma na aucie, więc nie wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

biale kolo to lans, pytanie, czy Waski chce sie jakos mocno lansowac :naughty:

no i bialy do czarnych lusterek/dachu srednio pasuje.

Wąski już się lansuje a co dopiero na białych :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________

biale kolo to lans, pytanie, czy Waski chce sie jakos mocno lansowac :naughty:

naklejkę F1 ma na aucie, więc nie wiem :decayed:

sentyment :cool1:
Opublikowano

biale pantofle, biale fele... :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

biale pantofle, biale fele... :decayed::polew:

i .....
Opublikowano

biale pantofle, biale fele... :decayed::polew:

i .....

złoty ząb :decayed:

Opublikowano

grafit :cool1:

a Ty malowałeś ?

szukam i nie mogę zajść takiego koloru w sieci :mysli:

Wpisz w google BBS CK Anthracite, wyskoczy pełno fotek bo fabrycznie w tym kolorze też te koła wychodzą. Niestety ciężko o fotki innych kolorów, wiem bo sam jestem teraz na etapie wyboru :decayed: Jednak ja postanowiłem sobie odpuścić ciemne i raczej pójdę w oczojeby typu biały, czerwony, pomarańcz lub fiolet :polew:

Opublikowano

New_done1.jpg

tylko taki grafit + piecowo :good:

Opublikowano

New_done1.jpg

tylko taki grafit + piecowo :good:

znasz roznice w cenie miedzy malowaniem proszkowym w graficie a piecem tez w graficie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.