Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Glinka B6.

Opublikowano

to musisz nowa sesje zrobic...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wąski ciekawe czy mnie poznałeś :naughty::decayed:

A kto trąbił :naughty:piękne masz to autko :) za późno zobaczyłem i zjazdu już nie było :(
Opublikowano

Wąski ciekawe czy mnie poznałeś :naughty::decayed:

A kto trąbił :naughty:piękne masz to autko :) za późno zobaczyłem i zjazdu już nie było :(

Ja z Bart-sem rozmawiałem i mówie mu "ku.. chyba Wąski jechał" :decayed: mogłeś stanąć na prawym pasie :wink4: a później Cię nie goniłem, bo mam problem ze skrzynią :disgust:

PS. Twoje auto też :kox: od razu poznałem, choć nigdy wcześniej jeszcze nie widziałem na żywo.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 14:46_________________________________________________Wąski kupiłeś w końcu te opony ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102469.0

Opublikowano
  • Autor

nie nie :) cholera zapomniałem całkowicie o nich :naughty: a dlaczego pytasz :mysli:

za to dzis gwint przyszedł :naughty:

Opublikowano

nie nie :) cholera zapomniałem całkowicie o nich :naughty: a dlaczego pytasz :mysli:

za to dzis gwint przyszedł :naughty:

Pytam bo muszę opony kupić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie nie :) cholera zapomniałem całkowicie o nich :naughty: a dlaczego pytasz :mysli:

za to dzis gwint przyszedł :naughty:

Pytam bo muszę opony kupić :wink4:

aha

kupiłem Goodyear w dobrej cenie :wink4: a jakich szukasz zapytam kolegi bo miał kilka kompletów w dobrej cenie :)

Opublikowano

nie nie :) cholera zapomniałem całkowicie o nich :naughty: a dlaczego pytasz :mysli:

za to dzis gwint przyszedł :naughty:

Pytam bo muszę opony kupić :wink4:

aha

kupiłem Goodyear w dobrej cenie :wink4: a jakich szukasz zapytam kolegi bo miał kilka kompletów w dobrej cenie :)

Już kupiłem Yokohamy dB V550 ;)

Opublikowano
  • Autor

nie nie :) cholera zapomniałem całkowicie o nich :naughty: a dlaczego pytasz :mysli:

za to dzis gwint przyszedł :naughty:

Pytam bo muszę opony kupić :wink4:

aha

kupiłem Goodyear w dobrej cenie :wink4: a jakich szukasz zapytam kolegi bo miał kilka kompletów w dobrej cenie :)

Już kupiłem Yokohamy dB V550 ;)

to pogadali :polew:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Super kolor ; ]

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wiem gdzie ostatnie dwie foty byly robione :naughty: tam widac dom takiego doktorka bogacza :banan:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

obraz027ge.jpg

dawno nic nie pisałem

od ostatniego razu nie zmieniło się nic , no prawie

kto pamięta to rozpozna

felgi ,amory B8,pakiet schowek,nowa szyba,czarne obudowy lusterek,zestaw głośnomówiący,hym więcej nie pamiętam ...

sugestie ?

Opublikowano
http://img821.imageshack.us/img821/4246/obraz027ge.jpg

dawno nic nie pisałem

od ostatniego razu nie zmieniło się nic , no prawie

kto pamięta to rozpozna

felgi ,amory B8,pakiet schowek,nowa szyba,czarne obudowy lusterek,zestaw głośnomówiący,hym więcej nie pamiętam ...

sugestie ?

sprzedaj i kup coś co znowu będziesz mógł rezać bo w tej to już wszystko masz porobione :kox::naughty::wink:

Opublikowano

Chyba jestesmy nielicznymi, ktorzy maja B6-tki od paru lat (poczatkow tego forum) :wink:

Planujesz w ogole sprzedaz, czy zostaje dozywotnio? :kox:

Opublikowano
  • Autor

To prawda że nie liczni :wink: co jakiś czas mam ochotę zmienić na coś innego było już klika przymiarek ale ...coś zawsze krzyżuje plany :kwasny:

obecnie część funduszy pochłania projekt B2 i kolejny klasyk pojawił się w garażu :naughty:

Po za tym mam też inne plany nazwijmy to biznesowe które pochłoną zasoby finansowe :whistling:

Opublikowano

piekna jest ta twoja sztuka :slina:

Opublikowano
  • Autor
piekna jest ta twoja sztuka :slina:

oj tam oj tam znam ładniejsze

ale dziękuję :wink:

zastanawiam się co nowego dać na dach :eusathink: mat już mi się znudził carbon mi się nie podoba

propozycje ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.