Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ladny avant:)

Sluszny silnik i kolorek

Miliona km Ci zycze

Nie dziękuję :)

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Też nad tym myślałem. Jednak bałem się ,że za bardzo będzie po łbie jezdzić w razie jakiś zakłóceń.

nie wiem jakie masz radio. ale u meei w johny 3 jest super na asc praktycznei nic nei szumi i nie zakłuca.

No u mnie raczej idzie o podłączenie pod zapalniczkę, żekomo to pogarsza jakość. Jednak za to mogę szybko przekładać CB z samochodu do samochodu. A od kiedy pod koniec poprzedniego roku mnie capneli to nie pomykam bez CB za drogo to wychodzi :(

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 21:58 ----------

Kopia_IMG_20130226_162158.jpg

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 19:40 ----------

Więc tak w nast tygodniu zakładam sprężyny mts 45/35.Oraz jak sprzedam zimowe koła to jadę wreszcie na program i zobaczymy jaki jest faktyczny stan samochodu oraz co da się z tego wyciągnąć. W między czasie zleciał całkowicie przelotowy wydech :)

Kopia_Kopia_IMG_20130413_174222.jpg

Kopia_IMG_20130414_184311.jpg

Opublikowano

lusterko prawe duże by sie przydało, i zaślepki do sprysków wreszcie zamontuj, pozdr

czekamy na wynik programu z niecierpliwością,.

Opublikowano
  • Autor

Dziś dotarła utęskniona paczuszka. I w ten sposób zamiast dziś założę je dop w poniedziałek :(

Ja to z tym programem już jak na szpilkach siedzę bo chcę wszystko ogarnąć do 12 maja. Ale muszę pogonić te koła bo parę zł brakuje.

Kopia_IMG_20130419_145145.jpg

Opublikowano

co to za springi??? namiary na sprzedawcę, ile w dół??? czekam na foty jak bedzie nisko,.

Opublikowano
  • Autor

MTS -45/35. Foty zrobię od razu w poniedziałek. Sprzedawca... Właściwie pod samym domem mam sklep z akcesoriami do samochodów.Wychodzi minimalnie taniej niż na Allegro ale mają nieterminowych dostawców.

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 17:35 ----------

Sorki za tragiczną jakość zdjęć. W tygodniu zrobię coś lepszego. Została jeszcze wymiana końcówki drążka i zbieżność wtedy zmienie koła tak szkoda mi opon.Opadł ok 5cm przód tył 4cm ale przejechałem dop. 5km więc może jeszcze zejdzie. No i jak opony zmienię to inaczej stanie bo teraz przednie koło wyższe od tylnego.

Kopia_IMG_20130422_122608.jpg

Kopia_IMG_20130422_124301.jpg

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 12:55 ----------

Kopia_IMG_20130425_161157.jpg

Kopia_IMG_20130425_161222.jpg

Wyszło około P-64.5/65cm, T- 66cm.

Opublikowano

te różowe to 17tki?? jakie opony?? ten wymiar to od rantu błotnika do ziemi???

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Lekka zmiana wyglądu :) Z ciekawostek, został zamontowany stożek w seryjnej obudowie filtra powietrza.

Sprzedam, pytania na PW.

P1030471.jpg

P1030480.jpg

P1030478.jpg

Opublikowano

zrywaj tą folie z maski koło grila jest tragedia:whistling:

Opublikowano

Widać że z autem się dzieje:naughty:,jestem ciekaw programu bez przepływki i egr:wink:

Zderzak Cię nie denerwuje jak za każdym razem do niego podchodzisz??:kwasny: i ta folia na masce(ala Zorro lub jakiś super bohater w masce):thumbdown: rzuć sobie lepiej folie na tylne szyby:naughty:lepszy efekt:wink:

Opublikowano

No furka jest gruba D

Opublikowano
  • Autor

To nie folia:P. Może błędne myślenie ale wole fabryczny lakier z zaprawkami niż świeżo malowane 15latki. Zderzak drażni ale mieszkając pod blokiem nie warto odnawiać bo za pół roku będzie podobnie wyglądać. Mocy aktualnej nie znam, sam jestem ciekaw. Dwa tygodnie temu po samodzielnej wymianie tulei w tylnej belce, podczas jazdy testowej bez problemu dokręcił się na szóstym biegu do 4 tys więc myślę że ma zdrową charakterystykę w całym zakresie obrotów.

Myślę co z nim robić(wstępnie wystawiony na sprzedaż) ponieważ w najbliższych tygodniach mam wyjazd na kilka miesięcy do Niemiec i nie wiem czy warto go postawić na te miesiące.

Tym bardziej że teściu już mi wypatrzył tam BMW e38 750 :)

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

To nie folia:P. Może błędne myślenie ale wole fabryczny lakier z zaprawkami niż świeżo malowane 15latki. Zderzak drażni ale mieszkając pod blokiem nie Warto odnawiać bo za pół roku będzie podobnie wyglądać. Mocy aktualnej nie znam, sam jestem ciekaw. Dwa tygodnie temu po samodzielnej wymianie tulei w tylnej belce, podczas jazdy testowej bez problemu dokręcił się na szóstym biegu do 4 tys więc myślę że ma zdrową charakterystykę w całym zakresie obrotów.

Myślę co z nim robić(wstępnie wystawiony na sprzedaż) ponieważ w najbliższych tygodniach mam wyjazd na kilka miesięcy do Niemiec i nie wiem czy warto go postawić na te miesiące.

Tym bardziej że teściu już mi wypatrzył tam BMW e38 750 :)

Opublikowano

a zaślepki sprysku wciąż brak, a nowa w serwisie 40 zeta kosztuje,.

jakie masz opony, bo na tym zawiasie pomimo ze obnizony strasznie wysoko jest jak na moim 1 BE,.

Opublikowano
  • Autor

Przednie opony to 225/45/17, tył to 245/40/17.Tak wychodzi ,że wysoko na zdjęciach, ale nie jest źle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.