Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie na parkingu dostał od kogoś od strony pasażera temu tak jest.

Jak sie wyrobie to dam wieczorem jakieś nowe fotki :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 02:35_________________________________________________

zdj_cie0077.jpg

zdj_cie0078.jpg

zdj_cie0080.jpg

zdj_cie0081.jpg

zdj_cie0082.jpg

zdj_cie0083.jpg

zdj_cie0084.jpg

Ato moje poprzednie dzieło.

zdj_cie0023.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________Dziś sie pobawiłem z lampami czyli czyszczenie soczewek, oraz wsadziłem xenon HID do przeciwmgielnych :>

to chyba przy biedronce widziałem tego meśka na białostoczku ;D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeden z najladniejszych kolorów? :facepalm: (kwestia gustu)

auto ma potencjał, szczególnie jak przyjdzie fela i lekkie obniżenie ( wiem że nie chcesz gleby :chytry: )

Jak dla mnie :thumbup1:

Opublikowano

fajne auto, można by powiedziec że bliźniak mojego, bezawaryjnosci życzę

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

oktawiusz5 Tak troszke sie ten mesio rzucał w oczy :) Ale mam już pomysł na audiczke

brutus_szczecin Myslę że pod koniec sezonu wakacyjnego lekko opadnie

Doszła jeszcze rozpórka dolna.

815ec7c8be323759med.jpg

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

audi_A4_B5_r_owe_felgi.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

HID.jpg

<br /><br />

Opublikowano

audi_A4_B5_r_owe_felgi.jpg

żesz kurfa niezły Allroad z tego wyszedł:kox:

Opublikowano

Niżej na litość Boską :cry:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo tego chcę...Ale nie mogę,nawet chyba będę podnosił tył Bo i teraz siada tyłkiem jak wsiadają trzy osoby na tył a gdyby dać te przyzwoite 4 cm niżej to obawiam się ,że jazda po średnich drogach była by udręką.

Dziś doszedł tłumik przelotowy na koniec,nie czuje żadnej zmiany głośności więc same pozytywy.

Opublikowano
Bardzo tego chcę...Ale nie mogę,nawet chyba będę podnosił tył Bo i teraz siada tyłkiem jak wsiadają trzy osoby na tył a gdyby dać te przyzwoite 4 cm niżej to obawiam się ,że jazda po średnich drogach była by udręką.

Dziś doszedł tłumik przelotowy na koniec,nie czuje żadnej zmiany głośności więc same pozytywy.

tym sie nie sugeruj że teraz tyle siada, zawieszka gwintowana jest twardsza i nie ma tego efektu na tyle co przy seryjnych amorach

Opublikowano
  • Autor

Zobaczym...W mercedesie też mówiłem nigdy gleby...a jak zmieniłem to zachwycony byłem.Wiesz ja mam w głowie cały czas pękający wahacz podczas jazdy i wolał bym by tu mnie te "szczęście" ominęło.

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

audi_A4_B5.jpg

<br /><br />

audi_A4_B5_t_umik.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Tłumik z dwoma kominami robił by robotę :wink: a tak to wygląda jakoś tak..... nijak

Opublikowano
  • Autor

No właśnie długo się nad tym zastanawiałem, sporo w necie szukałem zdjęć.I postanowiłem że albo będzie podobny jak w RS4 albo pojedyncza duża końcówka.Ładnego owalu nie znalazłem więc jest taki.Na żywo wygląda o wiele lepiej i cieszy moje oko(sam się bałem jak to wyjdzie wcześniej)

Opublikowano

troche jak w hondzie:whistling: było same końcówki dospawać, nawet z polerowanego kwasiaka

Opublikowano

Silencer do A4.. Zapachniało Hondą, szkoda że nie dałeś jakichś dwóch rurek ale Twój gust :naughty:

Powodzenia w zabawach

Opublikowano
  • Autor

Aj ale za to odcień końcówki bardzo pasuje do lakieru.Teraz się zastanawiam czy warto coś robić ze środkowym tłumikiem.Ponoć całkowity przelot nie jest najlepszym rozwiązaniem,ale po tym jak stwierdziłem,że po wymianie końcowego tłumika dzwięk się nic a nic nie zmienił(wcześniej się bałem że będzie głośno),to teraz kusi zmiana środkowego.

Opublikowano

zrob cos z tym zderzakiem bo az ciarki mnie przechodza:shock3:

Opublikowano

pierwszy raz przegladam temat...

koza straszna. fele nie wiem do czego ma pasowac...

wydech JW. powtarzam sie ale honda zapachniało.

2,5 to wydech polecam przelot pełny

Opublikowano
  • Autor

1-z tym zderzakiem to juz za wiele sie nie zrobi trza było by go od nowa malowac itp.

2-Koza to fakt mnie tez to się nie podoba.

3-felgi rozumiem ,ze kolor moim zdaniem się dobrze łączy z odcieniem lakieru

4-ładnie brzmi ta audica w tym filmiku, u mnie właściwie nic się nie zmieniło a nie mam kata i ten tłumik końcowy.

Jeszcze będą z tego autka ludzie zobaczycie.

Opublikowano

i trzymamy kciuki bo kolor nadwozia masz bardzo fajny, zobacz furę kowiego i będziesz wiedział w jakim kierunku iść, bo teraz to jest marmolada z chrzanem

Opublikowano

To malj dziada :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie ja tak samo robiłem mercedesa.Różne dziwne pomysły aż zaczęło to wszystko tworzyć spójną całość.

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

Żeby temat nie przepadł,postanowiłem dodać nowe zdjęcia z aktualnych prac oraz z przeszłości :P.Moje przednie lampy poleciały do Gwerty-ego. W między czasie pojawiły się żółte przeciwmgielne na xenonie 4300k.Najbliższe plany To chip i nowa turbina.Zawieszenie jeszcze musi poczekać :(

Obraz_176.jpg

<br /><br />

Obraz_178.jpg

Obraz_179.jpg

Obraz_180.jpg

Obraz_182.jpg

Zdj_cie0083.jpg

Zdj_cie0086.jpg

Zdj_cie0089.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.