Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Parktronic a cofanie z przyczepką?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy podczas wbicia biegu wstecznego mając podczepiona przyczepkę parc tronic powinien piszczeć czy powinien się dezaktywować (tylko tył)????

Opublikowano

U kolegi w A6 C5 piszczy ale jest dokładany . nie wiem jak jest w orginale :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W B6 i B7 masz przycisk aktywujący parktronic na konsoli.

ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu :) o ile się nie mylę :gwizdanie:

Opublikowano

W B6 i B7 masz przycisk aktywujący parktronic na konsoli.

ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu :) o ile się nie mylę :gwizdanie:

u mnie ten przycisk wyłącza i przód i tył :rolleyes:
Opublikowano

czy podczas wbicia biegu wstecznego mając podczepiona przyczepkę parc tronic powinien piszczeć czy powinien się dezaktywować (tylko tył)????

Wszystko zalezy jakie masz kodowanie w PDC i czy masz ORI hak ze sterownikiem :wink4:

Opublikowano

W B5 orbinalny parktronic ma mikrostyk w kostce od haka i jak podpinasz cokolwiek to zawiesza działanie parktronica.

Opublikowano

W autach w których masz ori parktronic i moduł haka po podpięciu przyczepki następuje wyłaczenie układu parkowania.

Opublikowano

W autach w których masz ori parktronic i moduł haka po podpięciu przyczepki następuje wyłaczenie układu parkowania.

Zgadza sie :) Jezeli ktos ma taka konfiguracje ,

Kodowanie PDC 76 jakby ktos chcial .

? Xxxx: Zaczep przyczepy

0 = Zainstalowane

1 = Zainstalowane

x xxx: Transmission

0 = manualna skrzynia biegów

1 = automatyczna skrzynia biegów

xx xx: Dźwięk Potwierdzenie

0 = brak

1 = Tak

? xxx x: Podwozie

0 = Limousine (Sedan) Reszta świata

1 = Avant (kombi) Reszta świata

2 Limousine = (Sedan) Ameryka Północna

3 = Avant (kombi) Ameryka Północna

4 = S-Variant Limousine (Sedan) Reszta świata

5 = Avant S-Variant (kombi) Reszta świata

6 = S-Variant Limousine (Sedan) Ameryka Północna

7 = S-Variant Avant (kombi) Ameryka Północna

8 = allroad

xxxx: model

4 = Audi A4 (8E)

5 = Audi A4 Cabrio (8H)

6 = Audi A6 (4B)

Opublikowano

Kodowanie PDC 76 jakby ktos chcial .

? Xxxx: Zaczep przyczepy

0 = Zainstalowane

Z tym kodowanie co podałeś to informacja czy auto jest wyposażone w hak który wystaje poza obrys auta kilkanascie centymetrów z tyłu i wtedy czujki inaczej przeliczają odległość(wraz z hakiem)

Opublikowano

W B6 i B7 masz przycisk aktywujący parktronic na konsoli.

ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu :) o ile się nie mylę :gwizdanie:

jeśli parktronic jest tylko z tyłu, to przycisku nie ma.

Opublikowano

dziwne bo ja ostatnio oglądałem przed kupnem swojej , pewną b6 2,5 tdi quattro avant i miała czujniki z tyłu z przodu miała tylko spryski pod xenon i przycisk był i co najlepsze działał w pełni.

Opublikowano

dziwne bo ja ostatnio oglądałem przed kupnem swojej , pewną b6 2,5 tdi quattro avant i miała czujniki z tyłu z przodu miała tylko spryski pod xenon i przycisk był i co najlepsze działał w pełni.

moze zderzak wymieniany? ja sie nie spotkalem z przyciskiem przy parktronicu tylko z tyłu, no ale 100% pewności nie mam, że nie mogło go być.

Opublikowano

w b6 mam org parktronic tył i przycisku nie ma.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

W B6 i B7 masz przycisk aktywujący parktronic na konsoli.

ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu :) o ile się nie mylę :gwizdanie:

jeśli parktronic jest tylko z tyłu, to przycisku nie ma.

Dokładnie tak.Jeśli pdc jest tylko z tyłu-nie ma przycisku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.