Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Gałki do skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym zmienic sama gałke! Mam okrągła metalowa a chciałbym jakas skorzana o innym kształcie??

Rozgladałem sie za Gałkami MOMO :cool: Cos w ten deseń:

http://www.allegro.pl/item320459780_momo_galka_biegow_carbon_n_folia_tec_raid_omp.html

Co mozecie polecic?? Cos o takim kształcie. Raczej skóra ciemna bo taki mam srodek auta :a4fan:

Opublikowano

Oj nie rób tego swojemu autku. Jeśli chcesz zmienić gałkę to tylko na oryginał Audi.

Tu masz kilka do wyboru:

https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547d9a6bd75471/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0020_Gear+knobs+B6+=2B+B7/product_overview.shopscript

Moim zdaniem s-line z pikowanej skóry jest śliczna. Sam mam taką :)

B6_S-line_Shift_knob300_300x264.jpg

Opublikowano

w 100% zgadzam się z malikiem - też mam taką :decayed:

Opublikowano

Oj nie rób tego swojemu autku. Jeśli chcesz zmienić gałkę to tylko na oryginał Audi.

Tu masz kilka do wyboru:

https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547d9a6bd75471/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0020_Gear+knobs+B6+=2B+B7/product_overview.shopscript

Moim zdaniem s-line z pikowanej skóry jest śliczna. Sam mam taką :)

B6_S-line_Shift_knob300_300x264.jpg

Maliku ... a co mi na mój automacik polecisz ? :kox: tesz kcem se zmienić ... ale nikt mi takiej jak w R8 nie sprzeda do B5 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

A co myslicie o takiej? :mysli:

Euro_shift_300x254.jpg

Jakoś okrągła mi nie leży... nie wiem czemu.. :confused4:

Choc ta tez nie zgorsza..

s-line z pikowanej skóry

B6_S-line_Shift_knob300_300x264.jpg

Ale mimo wszystko szukał bym innego kaształtu... :przebiegly:

A i mozne gdzies w polsce dostac?? Czy trzeba zamawiac??

Opublikowano

Maliku ... a co mi na mój automacik polecisz ? :kox: tesz kcem se zmienić ... ale nikt mi takiej jak w R8 nie sprzeda do B5 :wallbash:

Z automatami to nie taka prosta sprawa bo dochodzi ten "cyngielek" do odblokowywania dźwigni, który po prostu musi działać i nie można sobie nakręcić na dzwignię czegokolwiek.

Odsyłał bym raczej na ebay.de w poszukiwaniu jakiejś alternatywy.

Opublikowano

a nie ma pikowanej S-line do aftomatu ?

Opublikowano

w 100% zgadzam się z malikiem - też mam taką :decayed:

Tez miałem taka w A3 , kupuj tą co malik pokazał, świetnie sie prezentuje i jest miła w dotyku :kox::polew:
Opublikowano
  • Autor

Tylko mozna dostac taka gdzies w kraju?? Bo zamwiajac tam to troszki drogo.. :confused4:

Wiec... Na Allegro nie widziałem nic w ten desen..

Opublikowano

Moge zapytac szwagra czy się nie zamieni?

Opublikowano

Moge zapytac szwagra czy się nie zamieni?

to zapytaj go też czy nie zamieni się ze mną ... chciałem swoją gałeczkę w automacie też zmienić na jakąś wypasioną Ori S-Line ... ale ani na ebay ani na allegro nie widzę nic :polew:

jak się zamieni ... to nawet dopłacę :kox:

Maliku - jak byś znalazł jakis link ... będę wdzięczny ... szukam i szukam ... i nigdzie nawet w DE nie mam w sieci opcji na "automatik" top lever ... :mysli:

Opublikowano

A co myslicie o takiej? :mysli:

Euro_shift_300x254.jpg

ta jest super - sam musze zmienić i taką bym założył

Opublikowano

Moge zapytac szwagra czy się nie zamieni?

to zapytaj go też czy nie zamieni się ze mną ... chciałem swoją gałeczkę w automacie też zmienić na jakąś wypasioną Ori S-Line ... ale ani na ebay ani na allegro nie widzę nic :polew:

jak się zamieni ... to nawet dopłacę :kox:

Maliku - jak byś znalazł jakis link ... będę wdzięczny ... szukam i szukam ... i nigdzie nawet w DE nie mam w sieci opcji na "automatik" top lever ... :mysli:

ale ma ręczną skrzynie

Opublikowano

no dobra ... nie szukam wiecej :( obszywam skórą u profika i po krzyku :kox: dzięki :th:

Opublikowano

alvaro, jest pikowana do automata - Coza ma taką :)

Te okrągłe główki są dwie - pełna skóra i pikowana, myślę że należałoby dobrać do kierownicy..

Bo trochę głupio mieć różne...

Opublikowano

alvaro, jest pikowana do automata - Coza ma taką :)

Te okrągłe główki są dwie - pełna skóra i pikowana, myślę że należałoby dobrać do kierownicy..

Bo trochę głupio mieć różne...

a do takowej coś się nada ?

galka.jpg

Opublikowano

Do B5 chyba nie było takich a w modelu polifcie były jeszcze takie z chromikiem :mysli:

Opublikowano

A co myslicie o takiej? :mysli:

Euro_shift_300x254.jpg

A to nie jest przypadkiem seryjna galka? :D

Opublikowano

A co myslicie o takiej? :mysli:

Euro_shift_300x254.jpg

A to nie jest przypadkiem seryjna galka? :D

seria :decayed: sam mam taką :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.