Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przycisk otwierania szyby wpadł do środka


raffik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów

Tak umiejętnie zamykałem szybę przednią prawą swoimi skromnymi paluszkami że wcisnąłem przycisk od zamykania/otwierania szyby do środka :evil:

Proszę o poradę:

1-dużo na rozrabiałem ???

2-czy problem jednak jest błahy ???

Przerabiał już to ktoś z kolegów,bo latam po szukarce i nic - Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da rady wyciagnąć go do gory pozostaje sciagniecie tapicerki tylko :( Wtedy masz idealny dostep do przelacznika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wpadł głęboko i go nie widać.

Pytanie jest takie czy wystarczy go tam tylko podczepić,czy jest poważnie wyłamany i trzeba będzie zainwestować w nowy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrac tapicerke i sprawdzic czy cos sie nie ukruszyło w mocowaniu . Wydaje mi sie , ze wystarczy wcisnać go z powrotem i bedzie OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, ze trzeba bedzie zdemontowac uchwyt. Ale to kilka wkretow torx i schodzi. Jak wpadl do srodka, to znaczy ze wypadl z zatrzaskow. Albo uzyles znacznej sily, albo przyciski nie byly dobrze zamontowane(wcisniete w zaczepy) lub tez same zaczepy sa uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcac fotke, chcialem zobaczyc jak wyglada destrukcja dokonana przez kolege w przyblizeniu, bo mówi ze przycisk wpadl i pyta czy duzo szkód narobil, dlatego prosilem o fotke zeby lepiej ocenic zniszczenia

wiem jak sie rozbiera tapicerke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fotka nic tu nie da. Jest tylko dziura po przycisku i widać jak 5 cm niżej się świeci.Został po prostu wciśnięty do środka gdyż użyłem za dużej siły przy zamykaniu okna tj. gdy przycisk podnosiłem do góry.Nie widać żadnych wyłamań w obudowie,no chyba ze jeszcze przycisk jakieś posiada i puściły. W poniedziałek zdejmę uchwyt do zamykania drzwi.lub całą tapicerkę z drzwi(obym nie musiał)to postaram się zamatować go z powrotem.Myślę że w najgorszym razie zostanie tam wklejony na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fotka nic tu nie da. Jest tylko dziura po przycisku i widać jak 5 cm niżej się świeci.Został po prostu wciśnięty do środka gdyż użyłem za dużej siły przy zamykaniu okna tj. gdy przycisk podnosiłem do góry.W poniedziałek zdejmę uchwyt do zamykania drzwi i postaram się zamatować go z powrotem.Myślę że w najgorszym razie zostanie tam wklejony na stałe.

Zeby zdemontowac uchwyt musisz zdjąć boczek. Jak znowu użyjesz tej sily, co użyłeś do zamknięcia okna, to zaopatrz sie w klipsy w ASO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - przycisk był tylko wciśnięty do środka,nic nie pękło i ładnie wskoczył na swoje miejsce.Niestety musiałem zrzucić cały boczek (tragedia) i uważać by tym razem nic nie złamać zgrabnymi paluszkami :decayed:

Dziwi mnie tylko ze tak łatwo wpadł do środka,ale to przestroga dla mnie i innych by zbyt MOCNO NIE NACISKAĆ PRZYCISKU !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...