Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

telefon dla dziewczyny-jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce kupic dziewczynie telefon na prezent.jaki polecacie.interesuje mnie tylko NOKIA.nie jakies tam dotykowe tylko zwykły telefon.z góry dziekuje za opinie. :hi:

Opublikowano

No to może E52 jeśli nokia :good:

Opublikowano

tamten przykład akurat śmieszny ale sam bym kupił coś z różem :decayed:

model taki jak Mój tylko kolor inny..

http://allegro.pl/nowa-nokia-6700c-illuvial-pink-sklep-radom-fv-i1923150899.html

:naughty:

Opublikowano

X3 chyba, ta która ma dotykowy wyświetlacz oraz klawiature, więc nie trzeba korzystać z dotyku.

Sam się nad nią zastanawiam, taki z wygladu klasyczny fajny telefonik, dostepny w kilku kolorach obudowy.

Ogólnie dobra baza do odsłuchu muzyki, aparat 5mpixa całkiem, do tego Wifi :P

Opublikowano

to nie jest śmieszne :decayed: moja kuzynka właśnie sobie taki wzięła przy przedłużeniu umowy... ja miałem wyrazić opinię na temat tego telefonu :decayed:

E52 to nie jest telefon dla dziewczyny :no: 6700 już lepsza :good: X3 hmmm :mysli:

Szczerze nie wiem jaką nokię polecić dla dziewczyny :decayed: a jaki telefon ma teraz? marudzi na niego czy jej pasuje?

Opublikowano

5310 XM - najlepsza nokia jaka kiedykolwiek wyszła ;)

Opublikowano

1616 jest tania i ma latarkę :kox:

Opublikowano

No to może E52 jeśli nokia :good:

dokładnie prosty i fajny, moja dziewczyna tez go ma, chyba ze lubi klawiaturę Qwerty to E72 :good:

Opublikowano
  • Autor

odpada.ten kolor :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________

decayed:

model taki jak Mój tylko kolor inny..

http://allegro.pl/nowa-nokia-6700c-illuvial-pink-sklep-radom-fv-i1923150899.html

:naughty

ten jest nawet fajny.[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:01_________________________________________________

to nie jest śmieszne :decayed: moja kuzynka właśnie sobie taki wzięła przy przedłużeniu umowy... ja miałem wyrazić opinię na temat tego telefonu :decayed

ma jakas stara nokie.podoba sie jej ale juz sie psuje.

E52 to nie jest telefon dla dziewczyny :no: 6700 już lepsza :good: X3 hmmm :mysli:

Szczerze nie wiem jaką nokię polecić dla dziewczyny :decayed: a jaki telefon ma teraz? marudzi na niego czy jej pasuje?

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:03_________________________________________________

5310 XM - najlepsza nokia jaka kiedykolwiek wyszła ;)

a witam pania Patrycje.pamietam jeszcze z tamtego forum. :hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:05_________________________________________________

1616 jest tania i ma latarkę :kox:

latarka dobra sprawa. :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________

Najlepiej wstrzaso i wodo oporny :decayed:

wodo odporny to bardziej dla mnie.na ryby sie przydaje jak do rzeki wpadnie :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________

ten model się sprawdza: http://allegro.pl/nokia-6303-classic-powystawowe-bez-simlocka-hit-i1924805968.html

mam ten model.taki sobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________

Jak to jaki ? Najtańszy do 100zł

http://allegro.pl/samsung-e1150-i-red-prosty-z-klapka-fv23-i1926668117.html

a zaoszczędzone pieniądze władować w mody :drunk:

najtanszy to mozesz sobie ty kupic.

na mody tez sie znajda pieniadze.nie musze oszczedzac na dziewczynie. :naughty:

Opublikowano

Weź ją np. do Media Marktu i niech sobie polooka na modele wtedy usłyszysz: "oo! jaki fajny!" i będziesz wiedział na co polować :naughty:

Bo tak to powie Ci żeś ujowy kupił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Weź ją np. do Media Marktu i niech sobie polooka na modele wtedy usłyszysz: "oo! jaki fajny!" i będziesz wiedział na co polować :naughty:

Bo tak to powie Ci żeś ujowy kupił :decayed:

tak tez myslałem zrobic. :naughty:

Opublikowano

Jedyny minus jak się jej spodoba taki Samsung Galaxy S II :polew::decayed::evil:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie.wiadomo co sie moze spodobac.ale raczej nokia wchodzi w gre.a jezeli trzeba bedzie to sie wyda troche wiecej.hehe. :decayed:

Opublikowano

Jak to jaki ? Najtańszy do 100zł

http://allegro.pl/samsung-e1150-i-red-prosty-z-klapka-fv23-i1926668117.html

a zaoszczędzone pieniądze władować w mody :drunk:

najtanszy to mozesz sobie ty kupic.

na mody tez sie znajda pieniadze.nie musze oszczedzac na dziewczynie. :naughty:

Weż mnie nie rozbrajaj, telefonem szpanujesz lasce ? Jeszcze sie ożenisz to sie nauczysz rozumu.

Pozatym na żartach nawet sie nie znasz.

Opublikowano

jaki? wszystkomający :decayed: tzn bateria długo musi być żywa :) pojemność tez musi być na fotoski i muzę, no i kwestia czy z jakimś Symbianem czy czymś innym bo to ma znaczenie np przy wysyłaniu zdjęć . Znasz swoje dziewczę i pod nią wybierz. Na stronie dowolnego operatora są porównywarki modeli, a sama sobie też może wybrać......ale prezent to prezent. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.